Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Adet Kanı İçirmek

  • Listed: 4 Ağustos 2016 13:54

Description

Adet Kanı İçirmek

Büyü yapmak ve büyü yaparak bir kişiyi kendine koşulsuzca bağlamak deyince akla gelen en tesirli kırmızı büyü gruplarının başında gelir. Adet kanı ile yapılan bağlama büyüsü çalışmaları çok ciddi sonuçlar verir. Ancak rahmani boyutta yapılmaz ise, vebali çok büyük olur. Bir yuva kurtarma düşüncesi içinde uygulamak daha iyi bir tercih olacaktır. Fakat çok ciddi sonuçlar vereceği için dikkatli ve titiz hazırlamak gerekir.

Kırmızı büyüler ve kara büyüler olarak bilinir ki çok tesirli oldukları da ortadadır. Malumunuz bayanların adet dönemlerinde bir miktar kanları ile bu çalışmayı yaptırabileceklerini söyleyebiliriz. Evli bayanlarda her zaman için daha çok işe yaradığı da bugüne kadar ki tecrübelerimizle yine sabit durumdadır. Tek amaç birinden intikam almak için büyü yaptırmak ise o zaman sıkıntı büyük olabilir. Bu tasvip etmeyeceğimiz bir tutum olacaktır. Ayrıca bir medyum bu durumu zaten kabul etmemelidir.

Adet Kanı İçirme Büyüsü ve bağlama büyüsü

Ancak günümüzde paranın açamadığı kapı neredeyse yok gibi bir şey. İnsanlar para karşılığı ne kötülükler yapıyor zaten bunu etrafınıza baktığınızda bile rahatça görebiliriz. O yüzden bizler kendi medyum prensiplerimizden bahsetsek bile bir sürü insanın bu işi yaptığını iddia ettiği ortamda ne kadar faydalı olur bilmiyoruz. Ancak adet kanı içirerek büyü yapmak demek çok tehlikeli sonuçlar doğuracağı için işin ehli bir kişiden yardım alınmalıdır. Daha önceden bu konu ile ilgili bir medyum olması da çok önemlidir. Mithat Hoca Konya medyumları arasında tüm Türkiye’ye hizmet veren bir medyumdur.

Günümüzde yeni yetme birçok kendine medyum diyen ve bu konularda çalışma yaptığını iddia eden arkadaşımız mevcuttur. Ancak ben pek çok makalemde bu konularda yer verdiğim gibi yine vermek istiyorum. Adet kanı büyüsü papaz büyüsü ve bağlama büyüsü hususlarından en net ve kesin çözüm getiren çalışmaların başında gelmektedir. O yüzden amatörlüğü asla kaldırmaz. Gerçekten profesyonel medyum bulamazsanız hüsran ile sonuçlanması muhtemel durumların temelini atmış olursunuz. Ben bu konuda çok titiz ve hassas davranıyorum çünkü insanların artık çocuk oyuncağı gibi kandırılmasından bıktım. Medyum işlerinin ne kadar ayağa düşürüldüğünü görünce de, bu tarzda makaleler yazmaya mecbur kalıyoruz. Bağlama büyüsü ve aşk büyüsü konuları da keza öyle, adet kanı büyüsü konusu oldukça derin bir konudur ve yüzeysel anlatmanın neredeyse imkansız olduğu bir konu olarak uzun uzadıya anlatılabilir bir durumdur. Ancak burada belirli ve sınırlı bir bilgi vermek şansımız olabiliyor.

Aksi takdirde istenmeyen pek çok şey başa gelebilir. Bu konularda yardım almadan amatörce hareket etmemenizi rica edeceğim değerli din kardeşlerim. Konu ile ilgili bir sorunuz olduğun medyum Mithat hocaya danışabilir ve engin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz…

 

1013 total views, 2 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap