Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Akraba Evliliği İçin Bağlama Büyüsü

  • Listed: 6 Haziran 2016 12:04

Description

Akraba Evliliği İçin Bağlama Büyüsü

Her ne kadar tıpta yazıyor olsa da insanlar tarafından söyleniyor olsa da bazen işte kalp söz dinlemiyor ve özellikle İç Anadolu bölgesinde bununla çok karşılaşıyorum ki akraba evliliği büyüsüne başvuran çok insan olduğunu görüyorum. Bunu baştan ve net olarak tekrar söylüyorum ki akraba evliliği doğru değildir. Ne tür bir büyü yaparsanız yapın isterseniz bağlama büyüsü isterseniz aşk büyüsü bunların hepsi denenebilir, ancak sonuçta işin engelli bir evlat sahibi olmak son bulmak durumunda kalabileceğini unutmamak gerekir.

Tüm bu uyarılardan sonra bile Allah’ın kelamını ağzına alarak üstelik bu yola girmek isteyen, ne yaparsa yapsın örnek veriyorum kuzenine aşık olmuş çok sayıda genç kardeşim ile konuşuyorum. Ya da ailelerin uygun görüp de iki taraftan bir gencin böyle bir şeyi istemediği durumlarda olabiliyor. O zamanlar bağlama büyüsü gibi çok kesin sonuçlar veren çözümlere başvurmamız çok mümkün tabi ki, ama durumun detaylı tespiti ve bu başlarda anlattığım risklere çok iyi analiz ile yaklaşmak gerekecektir. Akraba evliliği için de büyü yapmak demek, iki kez hata yapmak anlamına gelebilir. Yine de tüm vebali üstlenerek bu yola başvuranların hikayeleri detaylı dinlenmeli ve aşk büyüsü gibi çok etkili yöntemlerin hangisi uygulanacak çok titiz tespit edilmelidir. Bu konuda ile ilgili yine en detaylı bilgi Medyum Mithat Hoca tarafından verilecektir.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap