Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Aldatan kocaya Yapılacak Göz Bağlaması

  • Listed: 27 Temmuz 2016 14:39

Description

Aldatan kocaya Yapılacak Göz Bağlaması

Bazen kadınlarımızın özellikle Anadolu’da yaşayan kadınların çokça şikayet ettikleri durumların başında ne geliyor biliyor musunuz evli oldukları erkeklerin gözlerinin çok fazla dışa dönük oldukları. Yani evliliğin belli bir döneminden sonra da zaten bu aldatmalar sıkça görülen durumlar içinde oluyorlar. Bu da çoluk çocuk sahibi olan kadınların psikolojik olarak zarar görmesine ama aynı zamanda da zaten yapacak çok fazla seçenekleri olmadıkları anlamına da geliyor. Çünkü kurulan bir aile öyle kolay kolay dağılmıyor. Zaten taşra kültüründen kadının çok fazla bir önemi yok bunu herkes biliyor. Babasının ya da eşinin sözü her zaman için geçerli olduğu için ne yaşanırsa yaşansın haksız olan kadın çıkıyor. Bu aldatma durumlarını daha da fazla arttırıyor tabi ki…

kocanın gözünü bağlama büyüsü yaparken de gözü dışarda olan kocanın tam anlamıyla dışarıyla tüm bağlantılarını kesmek için uygulandığını söyleyebiliriz. Bu şekilde bir eşin sürekli olarak alkol aldığı, dışarda kadınlarla görüştüğü, eşine çocuğuna sahip çıkmadığı birçok konuda başvurulan bir yöntem olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca bağlama büyüsü çeşitleri içinde de en çok başvurulan uygulamalardan biri. Asıl amaç eşin yani kocanın tam anlamıyla dışarıyla olan gözsel ve fiziksel tüm temaslarını kesmek için kullanılır. Bu çalışma sırasında kullanılan malzemeler listesi hazırlanır. Bu liste 8 kalemden oluşur. Bir takım bağlama duaları da yine aynı şekilde önceden durumun uygunluğuna göre seçilir ve şekillenir. aldatan eşin eve bağlanması, aldatan kocaya yapılan büyü gibi birçok seçenekte çözüm getirilebilen bir çalışma olduğunu da söylemekte fayda var.

Bir süreç tayin edilir ki genel anlamda bu süreç 10 günü geçmez. Sıralı duaların bayan eş tarafından dakikası dakikasına okunması ve gerektiği şekilde davranılması da yine şarttır. Tüm bunların neticesini kısa sürede genel anlamda alabiliyoruz. Ancak yine de durumun tüm ayrıntılarının bir şekilde konuşulması gerektiği de bir gerçektir bu minvalde medyum Mtihat Hoca ile iletişime geçmek ve kendisine tam anlamıyla durumun içeriğini anlatmak çok yerinde bir tespit olacaktır. Allah kimseyi büyü işlerine muhtaç bırakmasın bu en büyük temennimiz ammavelakin işte hayatın bin türlü hali var mevzu bahis bir yuvanın kurtulması olunca elimizden gelen her şeyi yapmaktan kaçınmıyoruz.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap