Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Aşık Etme Muskası

  • Listed: 11 Mayıs 2016 22:35

Description

Aşık Etme Muskası

Aşık olduğunuz kişinin birtakım özel bilgileri ile hazırlanan ancak belirli zamanlara tekamül eden bir muska türüdür. Hazırlanış tamamen kişisel olarak vuku bulduğundan mütevellit net bir süre vermek pek de mümkün değildir. Ancak birtakım durumlar aşık etme muskası kullanılmak istenirse her zaman istenen veriler bir tarafa dursun daha detaylı şeylere de ihtiyaç duyulabilir.

Ayrıca hangi iki kişi arasında yapılacak ise o kişilere ait belirli bir malumat da gerekecektir. Bu çalışma çetrefilli, zor ve sabır isteyen çalışmalardandır. Talep eden kişinin de bilmukabele hizmette kusur etmemesi üzerine düşen ne varsa harfiyen yerine getirme mükellefiyeti vardır. Bu muska hazırlanması ayak üzeri yapılan basit bir şans muskasına benzemez.

En önemli sırrı ise kesin ve net olarak zamanlamadır. Bu zamanlama eskilerin de bir lafında söylediği gibi her şeyin bir zamanı vardır derler ki çok ama çok önemlidir. Çok eski çağlarda bile padişahların kendilerine tılsımlı yelek hazırlattıkları bilinmektedir. Hatta 3. Mehmet için hazırlanan tılsımlı yeleğin de tam 3 yılda ancak ve ancak hazırlanabildiği de birçok rahmani ve tarihsel kitabede yer edinmektedir. Bunlar tamamen bilinen yöntemlerdir bunun yanı sıra da sizler veya bizler bir padişah olmadığımız için de tamamen bireysel hazırlanma zorunluluğu vardır.

Kişinin doğum tarihi ve ebdec değerleri çok önemlidir. Aşık etme muskası hazırlamak için Arapça’ya hakim olmak, ayrıca Ebced Karakter ve değerlerini bilmek, bunun yanı sıra astrolojiden de anlamak gerekir. Çünkü hazırlık doğum tarihinin bize hicri takvime göre karşılığı olan burç zamanlarında başlar. Aksi durumda başarı sağlanması pek de mümkün değildir. Bu yüzdendir ki aşık etme muskası ya da aşık etme büyüsü, aşk büyüsü ve bağlama büyüsü başlıkları altındaki pek çok çalışma da kişinin doğum tarihinin ve saatinin net olarak bilinmesi en gerekli bilgi olarak ön plana çıkmaktadır.

 

316 total views, 5 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap