Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Aşk acısı çekiyorum

  • Listed: 16 Ağustos 2016 23:42

Description

Aşk Acısı Çekiyorum

Hocam hayırlı geceler, bu yazıyı size yazmak istememdeki en büyük maksat bundan tam 5 ay önce sizinle tanıştığımızda yaşadıklarım ve şu anki durumum için duyduğum şaşkınlık ve farklılıktır. Geçen ay bir oğlum oldu zaten size bunu telefon ile bildirmiştim. Ancak yaşadığım sıkıntıları ve ızdırapları sizinle paylaştığım dönemlerde bağlama büyüsü konusunda ne kadar araştırma yaptıysam da bana sizin kadar yardımcı olan bir kişi daha olmadı bugüne kadar.

O yüzden hem okuyan insanların gerçek bir medyum ile konuşacaklarını bilmeleri için hem de mutluluğumu buradan benim gibi sıkıntılar yaşayan, dönem dönem aşk acısı çeken bir adamın yazılarını okuyarak bulacaklarını bilmelerini istediğim insanlara seslenmek istedim. Bu işler zaten zor işler… Her zaman her şeyin hiç şüphe yok ki Allah’tan bizlere bahşedildiğini de gayet iyi biliyoruz. Ancak bazen insan öyle çaresiz kalıyor ki ne yapacağını bile bilemez bir halde kalıyor.

Ben 2 yıllık nişanlılık hayatından sonra tam evlenme arefesindeyken bir anda sevgilisi tarafından terkedilmiş yani daha doğrusu nişanlısı tarafından terkedilmiş ve adamdım. Bu süreç bana o kadar ağır gelmişti ki aşk acısı çekmek ne demekse en fenasını yaşadım diyebilirim. Hatta ölümün eşiğinden döndüğüm zamanlar bile oldu. Zehir içip ölmediğim bir geceyi bile hatırlıyorum. Ancak Allah bin kere yazı olsun Medyum Mithat Hoca ile tanıştıktan sonra her şey çok farklı oldu gerçekten de…

Öncelikle beni gerçekten dinliyor olması ve anlamaya çalışması bana çok mutluluk vermişti ve güven kazandırmıştı. 14 günde aşk duası veya şu kadar zamanda bağlama büyüsü falan diyen onca şarlatandan sonra gerçek bir medyum ile konuşmak da zaten hemen size durumu yansıtıyordu. Durumu zaten  tahmin edersiniz ve çok ağırdı. Ancak iki hafta içinde nişanlıma birinin büyü yaptığını, bu büyünün tam anlamıyla bir bağlama büyüsü olduğunu, kolay kolay bozulmasın diye de birçok malzeme kullanıldığını hatta önlem alınmazsa bir daha asla nişanlımı eskisi gibi göremeyeceğim gibi çok fazla tespitler yapmıştı Medyum Mithat hoca.

Ancak dediğim gibi o kadar başarılı bir bağlama büyüsü yaptı ki şimdi çok mutluyum. .. Hatta bir oğlum var ve güzel bir aileyiz. Bu şekilde aşk acısı çekiyorum diyenler, evlenmek istiyorum diyenler ancak bir anda ayrılan ve ayrılma büyüsü yapıldığından şüphe edenler derhal hocamıza başvurun derim ki mutluluğa erişmenin en kısa yolu bu olacaktır. Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın. Amin.

 

449 total views, 2 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap