Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Aşk Acısı Nasıl Geçer…

  • Listed: 10 Mayıs 2016 18:31

Description

Aşk Acısı Nasıl Geçer…

Yüce Allah sevgisi ona ne şüphe ki tüm sevgilerin öncesindedir ve uludur. Ancak Allah (cc) dünyayı yarattığından beri insanların kalbine birçok güzellik ve aşk vermiştir. Bu da hisler neticesinde yaratılmış iki cinsiyet arasında bir aile kurabilmek, züriyetin devamını sağlamak, insanoğlunun da soyunu devam ettirmek üzere yaşanması gerekenleri bir aşk ile yaşamak her zaman önemlidir ve önemli olmuştur. Bu vesile ile de aşk acısı nasıl geçer gibi sorular sorulduğunda önce neden acı verdiğinin konuşulması gerekecektir.

Zaten günümüzün yozlaşan dünyasında da birçok insanın aşk dediği daha doğrusu aşk sandığı duygular zaman içerisinde öyle bir hal alıyor ki zaten insanlar kendi hallerine bile şaşırıyorlar. Sonra da özellikle evlilik yolunda ilerledikten sonra da olaylar çok daha kötü durumlara gelebiliyor. Netice olarak da zaten bir bakıyorsunuz ki ortada kalan çocuklar oluyor. Sonra da her iki taraftan birinin yani bir kadın ya da erkek fark etmez bu ilişkinin ya da evliliğin bitmemesi için birçok yola başvurduğunu görebiliyoruz.

Bu yollar da genellikle bağlama büyüsü veyahut aşk büyüsü olabiliyor. Ancak aşk acısının dinmesi demem o ki sadece bu yollara başvurmakla geçebilecek bir şey değildir. Her şeyden önce haklı sebepler ve neyi kurtarmaya çalıştığımızı bilmemiz gerekir. Sadece ego savaşları yüzünden ya da bir şekilde bu durumların karşılıklı kapışma halini aldığı durumlardan arınmak gerekir. aşk büyüsü elbette ki çok keskin yöntemlerden ama bunu ne için yaptığımızı ve aşk acısı nasıl geçer diye bir araştırma yaparken gerçekten ne hissettiğimizi de bilmemiz gerekir. Bunu göz ardı etmediğimiz sürece de en münasip yolları da bulmamıza yardımcı olacaktır.

250 total views, 3 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap