Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bağlama Büyüsü Konusunda Mithat Hoca

  • Listed: 14 Eylül 2016 16:30

Description

Bağlama Büyüsü Konusunda Mithat Hoca

Herkese merhaba arkadaşlar beni söylemek istediğim şey başımdan geçen bir olayı anlatmaktır. Bunun için de sizlere yazıyorum yani bağlama büyüsü ve medyum deyince açıkçası benim aklıma herzaman lk sırada Mithat Hoca gelir. Neden mi; Şöyle izah edeyim sizler için…

Daha önceki yıl yani 2015 yılının ortalarında bir anda yani bir hafta gib bir süreçte evimde ve kendimde çeşitli rahatsızlıklar belirmeye başlamıştı. Bu işlerin de her zaman benim açımdan aslı astarı olmadığı için en ufak bir bağlama büyüsü şüphesi taşımıyordum. Ancak doktor doktor gezmek geliyordu elimden. Nitekim öyle de yaptım. Ancak hangi doktora gittiysem çözüm bulamamıştım. Herkes çeşitli teşhisler koydu ancak benim durumum öyle değildi. Ben çok daha başka bir şeyden bahsediyordum ancak anlamıyorlardı.

Bir gün bir arkadaşım bana Mithat Hoca’yı önerdi. Yanına gittim. Bana başımdan geçenleri ve nelerden rahatsız olduğumu anlatmamı istedi. Ben de öyle yaptım. Aslında geceleri uyuyamıyordum, çene kayması, anlık bunama, baş dönmesi bir çok rahatsızlık hissiyle birlikte gelmiş hocamın yanına. Bunları aramızda konuştuk sonrasında da bu durumun nasıl düzelebileceği ya da neden olduğu konusunda bir takım araştırmalar ve bakımlar yaptık.

 Akabinde su bakımı, tarot ve yıldızname gibi bir çok farklı alanda bakımlar yaptı. O da bana bağlama büyüsü ya da başka bir takım kızmızı büyüler dediğimiz uygulamalardan yapıldığından şüpheleniyordu. Ben de sonrasında yani bakımlarda çıkan sonuçlar bakınca ikna oldum. Bana evin çeşitli yerlerine gizlenmiş bir takım materyallerden bahsetti. Bunların tüm yerlerini ve durumlarını açıkça görebildi.

 Aslında bunu yapabilemek için epey uğraşmıştı çünkü inanın bana bakımlar sırasındaki tutumlarından onu nasıl zorladığını görebiliyordum. Ancak sağ olsun bunları buldu. Evime domuz yağından tutun da zift falan bile kullanarak neler yapılmış neler.

Sonra bunları bulduktan sonra yani bir takım durumların düzeleceğin ve aleyhime işleyen durumun son bulacağını söylemişti. Gerçekten de öyle oldu… 1 hafta sürdü sürmedi düzelmeye başladım. Sonra da tekrar etmemesi için bana bir vefk yazdı. Onu da o günden beri saklıyorum ve koruma için yapmam da gerekiyormuş. Şimdilerde herkes gibi normal bir hayat yaşıyor ve gerçekten mutlu oluyorum. Allah onun gibi insanlardan razı olsun, eğer gerçekten bir bağlama büyüsü uzmanı arıyorsanız çok uzaklara gitmeyin. Medyum Mithat Hoca sizi her zaman istediğiniz sonuçlara ulaştırmaya hazırdır. Bu da her zaman size yardımcı olacağı anlamına gelir. Allah kimseyi böyle büyü işleriyle sınamasın amin inşallah cümleten.

No Tags

518 total views, 2 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap