Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bağlama Büyüsü Sıcaklık İçin

  • Listed: 20 Mayıs 2016 03:57

Description

Bağlama Büyüsü Sıcaklık İçin

Evli çiftlerin yoğun talepleri üzerine birtakım fikirler elbette bizde de oluşuyor. Bunların başında da maalesef özellikle ülkemizin iç kesimlerinde evlilik yapan insanların bir süre sonra, özellikle karılarına karşı ilgisiz ve alakasız olduklarını görüyorum. Bu gerçekten çok acı ve üzüntü verici. Çünkü karılarınıza göstermeniz gereken hassasiyet ve sahiplenme birçok hadis-i şeriflerde mevcut olduğu gibi çokça alimlerinde değinmeden geçmediği konuların başında gelir. Ancak maalesef ki sosyo-ekonomik durumlar olsun, cehalet olsun, bir de maddi imkansızlıklar olsun özellikleri erkekleri zaman içerisinde böyle bir takım yanlış düşüncelerin içine itebiliyor. Bu durumda mağdur olan bayan kardeşlerimizin de medyum Mithat Hoca’ya ne kadar ciddi dert yandıklarını da görüyoruz.

Şimdi: Bir kere aranızda sıcaklık için büyü düşündüğünüz takdirde öncelikle aranız şu anda nasıl? Bunu bilmek ve iyice, etralıca öğrenmek gerekecektir. Çünkü belki de başka problemlerden dolayı yani sizin tahmin edemeyeceğiniz kadar bunalmış ve size öyle gelen bir soğukluk üzerine konuşuyor olabilir. Bunlara mahal vermemek için de kesinlikle sizin de medyum hocanıza sonuna kadar destek olmanız gerekecektir. Sonrasında sıcaklık için belki de bağlama büyüsüne gerek bile kalmayacak basit bir vefk ile herşeyin çözülebileceği kadar basit bir işlemden de bahsediyor olabiliriz. Bu yüzden de sıcaklık için bağlama büyüsü şeklinde bir konu varsa eğer ortada bunun hakkında bir istişare yapmak en doğrusu olacaktır. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi için de hocamızı arayıp da kesinlikle sorularınızı yöneltmeniz gerekecektir. Biz her zaman çözüm yolları için özellikle aşk büyüsü ve bağlama büyüsü konusunda sürekli olarak insanlara yardımcı olan bir dergahız sizin için de bir planlama mutlak surette yapılacaktır. Aramanız ve iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap