Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bağlama Büyüsü ve Aşk Büyüsü Etki Süreleri Farkı Nedir?

  • Listed: 28 Nisan 2016 13:56

Description

Bağlama Büyüsü ve Aşk Büyüsü Etki Süreleri Farkı Nedir?

Bağlama büyüsü bilindiği üzere ki bunu artık pek çok hoca telaki ediyor ortalama süresi elbette ki 14 günlük bir periyodu içerir. Bunun yanı sıra sizler tabi ki daha erken sonuç arayan daha erken sonuç isteyen insanlar olabiliyor ve medyum hocanızı sıkıştırabiliyorsunuz. Bunu ben de çoğu zaman yaşıyorum ancak doğru olan bu değil. Dünyada her şeyin olduğu gibi bu işlerinde yani bir bağlama büyüsü yaptırırken de bir kuluçka süresi olduğunu unutmayın. Sabır bizim ilmimizin en yüce değeri ve sizi de hedefinize götürebilecek en erdemli davranıştır. Sabretmeden zaten hiçbir şeye ulaşmanız mümkün değil. Medyum kişiler büyük sabırları sonuçları şu an bulundukları duruma gelmişlerdir. Bu sizleri de onlara tabi olduğunuz takdirde güzel sonuçlara götürebilecektir. Aksi durum tıpkı yine herkesin bildiği gibi acele işe şeytanın karışması olacaktır.

Bağlama büyüsü takribi 14 günlük bir süreç aşk büyüsü ise 10 günlük bir süreç alır diyebiliriz kaba taslak anlatım ile. Ancak dediğimiz gibi kesinlikle bu süreçler değişkendir. Hiçbir ayrıntı kalıcı ve kesin değildir bu işte. Bazen 1 ayı bulabilen bağlama büyüsü bazen ise birkaç gün içinde de sonuçlanabilir. Biraz da karşı tarafın ruhani boyutuyla ilgili bir durum olduğunu söyleyebilirim sanırım.

Aşk büyüsü de yine aynı şekilde yapılacak çalışmanın erdemi, kudreti, sabrı ve ihtisası çok önemlidir. Ehil bir kişinin yaptığı çalışma mutlak surette başarı getirecektir. Biraz çalışma ve sabır ile Allah’ın izniyle çözülemeyecek pek az şey vardır.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap