Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bağlama büyüsü yapılışı

  • Listed: 22 Mayıs 2016 18:13

Description

Bağlama Büyüsü Yapılışı

Safran zaten bu işin olmazsa olmazları arasında yer alır bunu artık telaki etmeye lüzum görmüyorum. Ayrıca isim, anne adı gibi yüzeysel konulara da önceki pek çok makalemizde yer vermiştik zaten.  Bu işlemin 2 hafta mı yoksa daha mı uzun sürdüğü ile ilgili sorular aldığım bu periyodda bağlama büyüsü yapılışı konusunda çokça şey anlatılabilir ama süreç olarak elbette ki ortalama değerler veriyoruz. Bunlar da zaten ortalamanın üzerine çıkabildiği gibi altına da inebiliyor. Ben de bu konuda çok hassas olan bir takım mübarek kardeşlerimi anlamakta zorluk çekiyorum. Yani bu ilim konusunda zaten soyut bir mefhumdan bahsediyoruz.

Elimizde avucumuzda olmayan şeylerden de bahsediyor olabiliyoruz çoğu zaman. Nitekim bun işlem yani bağlama büyüsü yapılışı dendiğinde de gözlerinizde görmeniz gereken çok uç çalışmalar yapılmaktadır. Her günün kombinesi ayrı, her günün duası farklı ve kullanılan eşyaların ya da malzemelerin de çok çetrefilli olabildiğini bilmeniz gerekecektir. Ayrıca zaten ne yaparsak yapalım sonuç konusunda yüzde yüz gibi bir ifadeye yer veremeyiz. Bunu her seferinde üzerine basarak söylüyorum. İnsanların sizi kandırmasına izin vermeyiniz. Bu işler oyuncak değildir. Nefis insaoğlunun en büyük düşmanı aynı zamanda da en büyük silahıdır.

Kontrol altına alabildiğimiz sürece bizi çizgimizden ayırmaz. Ancak kontrol çıktığında çok büyük zararları dokunur hem bize hem karşımızdakine. Bu zararların içinde de bazen bağlama büyüsü yaptırmak gibi bir detay girer ki bu zaten en son isteyeceğim kötülük olacaktır. Geçerli bir sebep olmaksızın yapılan her çalışmanın karşısında olduğum gibi, saçma sapan tariflerle insanların kafasını karıştıran hocalara da bir o kadar kızıyorum…

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap