Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bağlama Çalışmalarında Ters Tepme İhtimali

  • Listed: 28 Nisan 2016 19:55

Description

Bağlama Çalışmalarında Ters Tepme İhtimali

Bazı durumlarda uyguladığımız bağlama büyüsü çalışmalarında kesinlikle en çok dikkat etmemiz gereken husus şudur ki; Yapılan işlem eğer ki daha doğrusu her kimin üzerinde yapılacaksa ele alınacak kişisel bilgiler tamamen şahsi ve doğru olmalıdır. Aksi durumda kişi gerçekten çok zor anlar yaşar ve siz bu bilgiler sahip olan kişinin de kim olduğunu bilmezsiniz. Bu da bizi yani medyum hocaların çalışmalarını da oldukça zora sokan durumların başında gelir. Elbette ki bunu kimse istemez, o yüzden edinilen materyallerin mesela fotoğraf ya da işte kıl, saç, kan artık elimizde olması gereken ne tür işleme dahil çalışılacaksa o türe ait bir durumdur bu.  Yani bakınca da zaten mutlak surette kişisel bir takım şeyler olmalıdır. O da zaten söylediğim gibi, bağlama büyüsü çalışması sırasında örneğin doğum tarihi anne adı gibi bilgiler istenecektir. Olası bir yanlışlık istenmeyen birçok sonucu beraberinde getirir. O yüzden çok dikkatli olmakta fayda var.

Bunun yanısıra kaliteli bir bağlama büyüsü yapacak olursanız da kesinlikle ilgili safranın yeterliliği kişinin bu duruma daha doğrusu sürece hazır olması gibi pek çok detaydan bahsetmek mümkündür. Bunu da zaten yapan kişi gerçekten oldukça başarılı yapacaktır ve sonuçta bağlama büyüsü sonuca istediğimiz durumların bizim önümüze çıkmasına olanak sağlayacaktır.

Bağlama çalışmaları büyüleri kesinlikle işin ehli kimseler tarafından yapılmaz ise her zaman olumsuz tamamlanma riskine sahiptir o yüzden sizler tıpkı birçok bilinçli insan gibi bu işi bilen işin ehli kişilerle çalışmaya mecbursunuz eğer ki istenmeyen sonuçlar yaşayıp işin içinden çıkılmaz hallere gelmek istemiyorsanız kesinlikle buna çok fazlaca dikkat edeceksiniz. Bu benim size naçizane tavsiyelerimden biri olacaktır. Ve bunu kesinlikle çok ince eleyip sık dokumadan yapamazsınız.

312 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap