Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bağlama muskası

  • Listed: 18 Mayıs 2016 17:09

Description

Bağlama muskası

Bizler öncelikle şu konuda bilgi vermek isteriz ki bizler sadece medyumluk yapan, astroloji uzmanlığı, yok efendim bilimsel metafiziksel bir takım detaylar bu işlere girmiyoruz arkadaşlar. Bizler dini bütün insanlarız. Ben şahsen hocanın yanında onun müritlerinden biri olarak aynı zamanda da onun internet işlere bakan en yakınındaki yardımcısıyım. Ancak bazı taleplere bakıyorum ve görüyorum ki bizleri bir takım insanlarla karıştırıyorlar. Bağlama muskası konusuna girecektim ama önceden böyle bir bilgi vermek istedim çünkü bizler rahmani olmayan hiçbir çalışmaya zaten girmiyoruz. Bu sitedeki bilgilerin hepsi adı üzerinde bilgidir. Yani ona bakarsanız kara büyülerin hepsi hakkında bilgi vermeye, araştırıp sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bu sitede yazan her makaleyi sizler için hazırlıyorum öğrenilsin, bilgi sahibi olunsun diye. Ama velakin dediğim gibi yanlış anlaşılmalar olabiliyor bunlara çok dikkat edelim.

Allah’ın verdiği ilmi, onun yolunda ilerleyen insanların da pekiştirmesiyle bir takım dualarla bağlama muskası gibi çok fazla çalışmanın hayat bulduğunu biliyoruz. Dualar en büyük yardımcımız, bunun dışında işlem de yapılabilir elbette ancak bir yuvayı kurtarmanın neresi günah. Ya da sözlüsüyle evlenmek isteyen bir gencin isteği olan düğün zamanını yaklaştırmaya çalışmak. Bunlar hatrı sayılır derece taciz ateşi açan birtakım insanların da kulağına küpe olsun.

Bizim dergahımız Konya’da bulunmakta… İsteyen herkese de kapımız açık ki zaten biz sadece bu işleri yapmıyoruz. Aynı zamanda dergahımız da çok fazla sayıda talebe bulunmakta, Hocamız bu işlerden aldığı birkaç kuruş varsa da bu öğrenciler için kullanmaktadır. Bağlama muskası isteyen bir kişi vardı geçenlerde kaç liraya mal oldu bilmiyorum ama bir haftalık bir periyot çalışma yapıldı.

Ne kadar maddi değeri varsa hepsi dergaha aktarıldı. Bizler kendini düşünen, bu dünyadaki nimetlere amel defterini değişmiş güruhlardan değiliz. Bunu bilerek hareket etmenizi Yüce Allah’tan niyaz eder danışmak ve fikir almak için her zaman arayabileceğiniz bildirmek isterim…

259 total views, 2 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap