Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bende büyü var mı, üzerime yapılan büyü nasıl anlaşılır?

  • Listed: 14 Temmuz 2016 12:42

Description

Bende büyü var mı, üzerime yapılan büyü nasıl anlaşılır?

Öncelikle bağlama büyüsü olarak düşünürsek kolay kolay anlaşılır bir büyü değildir. Aşk büyüsü ve papaz büyüsü de bu kategoride sayılabilir. Çünkü büyünün çok farklı yapılış biçimleri olduğu gibi birçoğu gizli olarak icra edildiği için dışarıdan çok usta eller tarafından bakımlar yapılmaksızın görülmez. Bizler senelerini özellikle bağlama büyüsü konusunda harcayan insanlar olarak kesin ve net olarak bu konuya değinmek istedik ki zaten Medyum Mithat hocamız da bu konuda kendisine çok güvenir, gelen hiçbir kardeşimizi mağdur olarak kapısından çevirmemiştir. Bu yazıyı yazmamda ki en büyük faktörde kendi şahsi isteği üzerine olmuştur.

Bende büyü var mı diye soran çok fazla insanla karşılaştığımız için belirtmekte fayda görüyorum ki her büyü çeşidi görülmeyeceği gibi her etkinin de bağlama büyüsü olmadığını bilmek gerekir. Mesela bir ağırlık olabilir yani bizlere üzerimde ağırlık var kesin bana büyü yapıldı ifadeleriyle gelen çok insanlar oluyorlar. Ancak bizler her zaman ilk etapta doktor teşhislerine yönlendiriyoruz. Çünkü havas ilminin çok fazla etkisinin mevcut olabileceği gibi binlerce de psikolojik rahatsızlık var. Ancak şunu da söyleyeyim ki yapılan birçok aşk büyüsü ve bağlama büyüsü durumunda genel anlamda eğer tespitler bizleri yanıltmaz ise acilen müdahale gerekmektedir.

Özellikle İhlas ve Felak sureleri bizleri bu tarz durumlardan düzenli okundukları takdirde koruyacaktır. Ancak bu durum kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Bir uzmandan yardım almak her zaman yerinde bir tercih olacaktır. Bende büyü var, bende büyü var mı, bana yapılan büyü nasıl anlaşılır gibi tüm anahtar kelimelerinizde sitemizden Medyum Mithat hocamıza ulaşabilir ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz…

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap