Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Birini Kendimden Uzaklaştırmak İçin Okunacak Dualar

  • Listed: 28 Mayıs 2016 17:50

Description

Birini Kendimden Uzaklaştırmak İçin Okunacak Dualar

Bir kişiyi kendimden uzaklaştırmak istiyorum diyorsanız bunun için yapılacak çalışmalar kimin için uygulandığıyla çok alakalı olduğu gibi aynı zamanda da ne durumdan dolayı yani ne için böyle bir istediğinizle çok örtüşüyor. Birçok sorunun yanıtına yanıt aldıktan sonra ancak planlanabilecek bir işlemdir bu işlem. Daha sonrasında elbette birçok mevcut bağlama büyüsü olduğu gibi koparma büyüleri de vardır. Bir örnek vermek gerekirse mesela uzak tutmak için bir kişiyi kesinlikle kurallara son derece riayet etmek gerekir.

Zaten hep söylediğimiz gibi bu çalışmaların hangisi uygulanırsa uygulansın bir bağlama büyüsü söz konusu olacaksa sabır da en büyük erdeminiz olmak zorundadır. Uzaklaştırmak için de keza birini mutlak surette bir süre beklemeniz ve bu sabrı göstermeniz gerekecektir..

Örneğin daha önceden ilişki yaşadığınız birine karşı bunu yapıyorsak karşı tarafından niçin böyle bir şey yaptığını iyice ve etraflıca anlatmanız gerekecektir. Ya da size platonik aşık olan birinden bahsediyorsak yine aynı şekilde, bağlama büyüsü yapılmışçasına peşinizden gelen birinden bahsediyorsak bu da farklı bir anlamda düşünülmelidir.  Yani işin özeti ne için istediğimizi bildiğimiz sürece havas ve ledün ilmi bizlere çok fazla yardımları dokunan ilimlerdendir. Siz yeter ki birini kendimden soğutmak, birini uzaklaştırmak için büyüler, birinin benden soğuması için büyü gibi aramalarınızda beni bulun yeter…

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap