Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Büyü Nasıl Bozulur (Denenmiş)

  • Listed: 27 Mayıs 2016 09:27

Description

Büyü Nasıl Bozulur? (Büyü Bozmak)

Tabi ki bu konuya açıklık getirmek çok önemli çünkü geçmişten beri süregelen yalan yanlış bağlama büyüsü bozma, aşk büyüsü bozma ya da papaz büyüsü bozma gibi işlemler için çok fazla yanlış bilgi vardır. Zaten belirli tek bir metod ve uygulama üzerinde konuşmadığımız için kesin bir tarif vermek zordur: Bu sadece tek bir şart ile kesin tarife getirilebilecek bir konudur ki o da şudur, öncelikle ne ile karşılaştığımızı örneğin bağlama büyüsünün nasıl bir uygulamasına karşılık bir anlamda panzehir oluşturacağımızı bilmemiz gerekiyor. Ayrıca büyü nasıl bozulur konulu çok fazla bilgi kirliliğinin olduğu bir ortamda bunları birkaç cümle ile anlatabilmek pek de güç olacaktır.

Ancak büyü bozmak denince birkaç örnek vermek de mümkün tabi ki merak eden mümin arkadaşlarımın kafasındaki soru işaretleri bir nebze olsun giderilebilecekse ne ala!

Zaten bir büyünün hayata geçmesi için geçecek olan süreçlerin varlıklarından epey bir zaman bahsettik ki bu konuda araştırma yapan herkesin zaten artık neredeyse ezbere bildiği bir durum haline gelmiştir. Ayrıca bunu hangi medyum veya hangi hoca uyguladıysa ilk etapta bozma işlemini ondan talep etmek daha doğru bir seçim olacaktır.  Civar semtlerde isim yapmış onca zat’ın bu konumda talep gördüğü ve istek aldığı onca hikaye biliyorum. Eğer bahse konu detay atlanır ise, işte o zaman bozmak yerine daha da kuvvetlendirmek anlamına bile gelebilir yapılan bir büyünün etkisini. Büyü nasıl bozulur diye genel bir tanım yapmak güç ancak çok çeşitli havas ve ledün ilmi içerisinde uygulamalar mevcut olmakta, yüz yıllık hatta bin yıllık denenmiş büyü bozma yöntemleri arasında yer almakta olan işlemler vardır. Bu bağlama büyüsü yapmak, aşk büyüsü yapmak gibi durum değildir. Bu tekrar söylüyorum büyü bozmaktır.

Bu da inanın bana yapmaktan daha meşakkatli bir durumun gerçekleşmesi anlamına gelir ki ehil bir insan tarafından uygulanması da şarttır. Olumsuz telakiler verilmemesi, güç durumlara gark olunmaması açısından detaylı destek almanızı ve bana ulaşmanızı yeğlerim. Selametle…

 

418 total views, 4 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap