Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Canbar Aşk Büyüsü

  • Listed: 6 Mayıs 2016 15:58

Description

 

Bu çalışma gerçekten hatrı sayılır zor çalışmalardan biridir. Ayrıca her baba yiğidin harcı da değildir canbar bağlama büyüsü anlamında düşünürsek en kuvvetli aşk büyüsüdür. Çok dikkatli yapmak ve zamana yaymak önemlidir. 1 haftada vuku bulduğu görüldüğü gibi iki haftayı bulan zaman zarflarına tekamül ettiği de görülmektedir zaman zaman. Uygulanış da oldukça karışıktır o yüzden işi bilen bir medyumun önemi gayri ihtiyari fazlacadır. Bu işlem için bir fotoğraf veyahut resim gerekecektir. İkisi de aynı şey demeyin aynı değildir. Bu çalışmada bir erkek bir de dişi iki adet üç harfliye hükmetmek gerekeği için de çok fazla önem arz edecektir. Zaten canbar büyülerindeki en önemli hadise de tam olarak budur.

Abdestsiz yapıldığı takdirde ki her iki taraf için söylüyorum yani hem medyum hoca hem de yapılacak olan her kimse ikisi için de abdestli olmak, işlem süresinde abdestsiz gezmek olmaz. Bu işlemin olumsuz etkilenmesine onca çabanın da boşa gitmesine sebep olabilir. Anne isimleri olsun baba isimleri olsun doğum tarihleri olsun kesinlikle doğru olmalıdır. Bu da elzem bir şekilde önemli olduğu gibi önceden temin edilmesi çok yerinde olacaktır. Hazırlanışı sırasında kullanılan bal mumu iki adet kullanılır. Bir erkek bir de dişi olacak şekilde hazırlanan bal mumu maddesi ya da kişiyi balmumunda bulamıyorsak bir çamur da olur öncelikle sembolize etmek gerekir. Bunların ortalarında da tabi ki yapım aşamasında kalp figürleri olmalıdır. Bu da net olarak görülmelidir ki işlem tesiri yüzde yüzlere varsın inşallah.

Sonrasında da zaten daha önceden alınan bilgiler dikkatlice yazılması gerekeceği için hazır olmalıdır. Gün be gün dikkat içerisinde yapacak olduğumuz bu çalışmamızda yine bu sembolize ettiğimiz heykellerinde çok iyi muhafaza edilmesi gerekir ki bunu ustalıkla yapacak olan zaten medyum Mithat hoca olacaktır. Daha sonra kalplerden biri alınır ikinci haftanın başındaki ilk gün 444 defa “ya Vedüd” söylenir. Sonrasında da bu şekilde sürekli pozitif düşünerek yapılacak olan işlemin ardından bekleme günleri de işlemin tek günleridir. Yani çift günlerde çalışma devam eder canbar aşk büyüsü ve bağlama büyüsü anlamında kullanırken bu teknikleri de günlerin önemi çok büyüktür.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap