Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

En iyi ve En Tesirli Büyüler Hangileridir?

  • Listed: 8 Aralık 2016 14:55

Description

En iyi ve En Tesirli Büyüler Hangileridir?

Kalabalık şehirlerde en iyi medyum bulma şansınız daha fazla olacaktır. Kırsal kesimlerden ziyade daha lüks semtlerde oturan bu kişiler özellikle İstanbul ve çevresinde oldukça fazladır. Neden İstanbul diyebilirsiniz. Çünkü çok farklı kesimlerden ve yörelerden insanlar burada oturduğundan değişik düşünceleri ile de bu farklılığı gösterecektir. Kendi gibi düşünen değil de kendi sorunlarına eğilebilen kişileri arayan sade vatandaşlar güçleri olduğuna ve gerçekten iş yapabildiklerine inandıkları bu kişileri aramaktadır. Aslında kötü gayeler ile yapılan muskalar insan inanmadığı sürece etki etmeyeceği düşünülmektedir. Ancak o kadar etkili olan muskalar var ki kimse yapabildiklerine dahi inanmak istemiyor. Bu kadar kötü ruhlu bir toplum içinde elbette ki bu kötülükleri çözümlemesi gereken kişiler de olmalıdır. Bunlar ayrıcalıklı olan ve normal duyuları taşımayan kişilerdir.
Size gözle görünecek kadar iyi bir açıklama yapabilecek olan her medyum iyi olandır. Sadece lafta kalmayacak olan yapılacaklar aynı zamanda görsele dökülebiliyorsa insanın aklına sığabilir. Çünkü görünmeyen canlılar gerçekten vardır. Ama normal insanların bunlarla konuşması müspet değildir. Duaya inanan Kuran’dan feyz alan bir insan zaten içinde taşıyacağı inançla kötülükleri yenebilecektir. Tabi insanoğlunun bilmediği sırlı olaylarda olabilir. Bu yüzden hiç kimsenin işine karışmadan derdinize çare aramak istiyorsanız araştırmayı da kendiniz yapacaksınızdır. Herkesin sıkıntıları olabileceğinden bunlar gizli ve kimsenin bilmeyeceği çözümler ile olmalıdır.
En tesirli büyüler konusunda Medyum Mithat Hoca’nın kitaplarını da takip edebilir telefon yolu ile sipariş verebilirsiniz.

442 total views, 2 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap