Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Eşleri Ayırmak İçin Uygulanan Büyüler

  • Listed: 24 Mayıs 2016 11:38

Description

Eşleri Ayırmak İçin Uygulanan İşlemler

Evli kişilerin kah evlilikleri boyunca kah evlenmeden önceki kendilerine düşmanlaşmış önceki ilişkileri ya da bunu onaylamayan birtakım aile fertleri dolayısıyla sıkıntı çektirtilmeye çalıştığına çok kez şahit olmuşumdur. Özellikle kayınvalide statüsündeki kadınların, onaylamadıkları oğlu ya da kızı olsun fark etmez evliliklerde, ayrılmaları için hocalara gittikleri ve yardım aldıklarını biliyoruz. Bu çalışmalar genel anlamda “eşleri ayırmak için büyüler” olarak nitelendirilebilir.  “Evliliğin bitmesi için büyü” demek de çok yanlış olmaz aslına bakarsanız. Bu aşamada bu evliliğin bitmesini şeytani dürtülerle istemiyor oluşunuzdan da kesinlikle emin olmamız gerekir.

Çünkü her ne hikmetse insanlar bazen kendilerini kaybedip gereksiz ve fevri hareketler neticesinde çoluğu çocuğu düşünmeden böyle niyetlere de girebilmektedir. Bunların hepsini göz önünde bulundurarak, yapılacak bir bağlama büyüsünün etkileri iyi hesap edilmelidir. Eşleri ayırmak için bağlama büyüsü düşünüldüğü kadar basit olmayıp biraz sabır ve itikat istemektedir. Her halükarda zaten başlandıktan sonra bitirilmesinin de şart olacağından çok dikkatli karar almak, istişarenin de kuvvetli yapılması gerekecektir.

Aksi takdirde en zor şartlar yine yaşanamaya muktedirdir. Ayrıca eşleri ayırmak etik olarak da çok fazla ikna edici bir sebep olmadığı için gerekçeler masaya yatırılırken çok hassas olunmaktadır. Bu talepler ile bize gelen kişilerin de açıklamaları netice olarak bizlere en doğru yöntemi seçmekte ışık tutacaktır. Eşleri ayırmak için belirli süreçlerde sıkıntılı bir sabır gerekecektir. Bunun da hangi ilmi yöntem ile yapılacağı bize bu sabır sürecinin ne kadar uzayacağını gösterecektir. Yine de en derin bilgiler için derin hoca olan Medyum Mithat Hocaya ulaşmakta fayda görüyorum. İyi günler diliyorum Allah’ın izniyle…

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap