Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Evdeki bağlama büyüsü nasıl bulunur

  • Listed: 29 Ağustos 2016 21:47

Description

Evdeki bağlama büyüsü nasıl bulunur

Bir haneye yapılan bağlama büyüsü konusunda en geniş çaplı bilgileri zaten daha önceki makalelerimizde oldukça detaylı olarak anlatmıştık. Ancak son dönemde çokça gelen sorulara bakınca bir kez daha bu konuda hakkında siz değerli din kardeşlerimize bilgi vermek istedim. Bir haneye yapılan büyü yani eve yapılan büyü olarak bildiğimiz bağlama büyüsü çalışmaları oldukça sık karşılaştığımız durumlardandır. Zaten bunu düşününce de en başta aklımıza kötü niyetli kişiler tarafından şeytani olarak yapılmış çalışmalar geliyor.

Çünkü bir eve büyü yaptığınız zaman o evde yaşayan herkes etkileneceği için çoluk çocuk gözetmeksizin genel olarak herkesi kapsar. Bu yüzden de dikkatli olmak şarttır. Önlemler her zaman alınabilir ancak profesyonel bir medyum kişinin yapacağı üstün bir çalışma pek çok önlemi de kırabilir. Devamlı olarak eğer böyle bir şüpheniz var ise kontrol ettirmek ve bakımlar yaptırmak durumundasınız. Bu tip bağlama çalışmaları küçük çaplı örneğin yıldızname gibi ya da su bakımı gibi bakımlarla görünmez. Bunun için daha detaylı belki de saatler sürecek bir bakım gerekir.

Şüphelenmemiz gereken durumların başında ani karakteristik değişimler, anlık olan mide bulanması, kusma, baş dönmesi gibi ancak bunların sağlık sorunlarıyla ilgili değil de daha çok ruhani bozuklukların ön plana çıktığı hislerden bahsediliyor. Evdeki bağlama büyüsünün etkileri çoğaltılabilir ancak her karakterde ve hanede farklı göründüğü için öncelikle uzun süreli bir bakım şarttır. Bunun için de medyum Mithat hoca ile yapacağınız kısa bir sohbet daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Her zaman ulaşabileceğiniz telefon numarasından dilediğinizde sorularınızı yöneltebilirsiniz.

457 total views, 4 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap