Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Eve Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır

  • Listed: 3 Haziran 2016 17:17

Description

Eve Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır

Öncelikle bu yazımın bir Cuma gününe gelmesi dolayısıyla hepinize hayırlı cumalar dileyerek başlamak isterim. bağlama büyüsü makalelerinde artık epeyce bir bilgi verdikten sonra aşk büyüsü ve diğer konularla ilgili de birtakım bilgiler vermek istiyorum. Ancak öncelikle eve yapılan büyü olarak düşündüğümüz bir bağlama büyüsü türü de mevcuttur. Diyelim ki evinizin herhangi bir köşesinde eve ait olmayan sizi de huzursuz eden bir takım materyaller buldunuz. Bu durumda şüphelenmeniz gerekiyor. Çünkü olası bir düşmanınız sizin evinize, hanenize ve o evde yaşayan herkesi hedef alan bir büyü yapmış olabilir. Bu durumda da yardım almadan zamanı kendi halinde yaşarsanız o zaman da en büyük felaketlerin sizin üzerinize olması adına fırsat vermiş olursunuz.

Medyum Mithat hoca bu tarz durumlarda genellikle bakımlarla evde neler olup bittiğini, eve yapılan büyünün nedenlerini ve kişileri bir şekilde tespit edebiliyor. Ancak bazen de bu tam olarak işe yaramayabiliyor. Yani gizli yapılan bağlama büyüleri olabiliyor. O zaman da tam anlamıyla dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü bir de gizlendiyse yapılan büyü işte çok dikkatli bir çalışmaya tam da o noktada başlamak gerekiyor. Haneye yapılan büyüden sonra sırasıyla kimler hedef alınmışsa o kişiler üzerinde sıkıntılı zamanlar yaşamak çok mümkün olacaktır. Önlem alınmadığı takdirde Allah korusun ölmeye, ölmekten beter etmeye varan tesirler geçmiş zamanda vuku bulmuş ve karşılaştığımız durumlardandır. Bilhassa çocuk varsa ekstra bir itina göstermek gerekir.

Bu yapılan büyünün birçok çeşidi olabilir hangi durumlar için yapıldığı da ancak ciddi bir bakım ile hayata geçecektir. Eve yapılan büyü, haneye yapılan büyü, evimize büyü yaptılar gibi başlıklarla yazımıza ulaşabilir, bu konuda medyum Mithat hocamızdan destek alabilirsiniz..

 

392 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap