Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Gerçek Bağlama Büyüsü İçin Gerçek Medyum

  • Listed: 31 Ağustos 2016 15:41

Description

Gerçek Bağlama Büyüsü İçin Gerçek Medyum

Herkese hayırlı günler dileriz. Öncelikle bu makaleyi yazma sebebim son dönemlerde her zamankinden daha fazla sahte medyum hocaların türemesidir. Bu insanların hiç mi Allah korkuları yoktur bilinmez ama sürekli olarak para tuzakları kurulmakta, zaten çeşitli konulardan mağdur olmuş insanların daha da üzülmesine sebebiyet verilmektedir.

Bizler işini 10 yıldır profesyonel olarak yapmaya çalışan bir medyumdan bahsediyoruz. Mithat Hoca…

Kendisi uzun yılların birikimiyle yeri ve adresi belli olarak bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü konularında da engin bilgi sahibi olarak işlemlerini sürdürmektedir. Gerçek medyum diye adını duyuran, çeşitli platformlarda boy gösterip ancak hiç birinin gerçek kimliğinin bilinmediği bir sektör haline dönüşen bu ilim dünyasında Allah herkesin vicdanına göre versin diyoruz. Ben diğerleri gibi isim vererek kimsenin günahına girmek istemem. Ancak para için yapmayacakları şey olmayan bu insanların kim olduklarını zarar görmeden anlamanıza yardımcı olmak için bir takım bilgileri zaman zaman bu şekilde siz değerli din kardeşlerimle paylaşmak istiyorum.

Kimse senelerce gerekli eğitimi almadan bu kadar hassas olan bir ilmi gerçekleştiremez. İnsanlar anasının karnında öğrenmişçesine atıp tutmaktalar. Çok sayılı ve sınırlı zaman zarfları içerisinde sizlere umut verip, ikna etmeye çalışıyorlar. Netice ise hep aynı, bekle Allah bekle…

Velev ki olmayabilir de… Bu işlemlerin dünya üzerinde garantisini verebilecek hiçbir Allah’ın kulu yoktur. Soyut mefhumların, gözle görülmeyen bir ilmin en zor şartlar altında çalışılan bir dalını konuşmaktayız. Medyum olmak ya da bağlama büyüsü yapmak anlatıldığı kadar kolay olsaydı, sanırım kimsenin böyle insanlara ihtiyacı olmazdı.

Bazen okuyorum aman Allah’ım diyorum bunlar nasıl vaatler. İnanın bana bu işi birazcık bilen birinin alay edeceği bir durum bu. Ama işte güzel yürekleri kardeşlerim buna ikna oluyor ve sonrasında bize gelip dertlerini anlatıyor. Dergahımız bu konuda zaten çok hassas. Her insana değer verdiğimiz için bu tarz açıklamaları yapmaya devam edeceğiz. Tekrar toparlamak gerekirse, adres vermeyen yüz yüze gelmeyen kimseyle işlem yapmayın! Daha sonrasında üzülmemek için gerekli önlemleri lütfen alınız…

417 total views, 3 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap