Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Halsizlik İçin Yapılan Büyü

  • Listed: 4 Haziran 2016 17:49

Description

Halsizlik İçin Yapılan Büyü

Her insan hayatın belirli bir döneminde kendini kötü hissedebilir. Öncelikle bunun sebebinin gerçekten üzerine yapılmış bir işlem mi yoksa tıbbi bir durum mu olduğuna iyi bakmak gerekir. Bu durumların çok da abarttığı durumlarda elbette şüphelenmek çok normal ama detaylı bakımlar şart olacaktır. Her halsizlik durumunda bize gelip hocam kesin bana büyü yaptılar şeklinde düşünmek de doğru değildir. Halsizlik için yapılacak büyü durumlarında net olarak bilmek gerekir ki ancak tespitten sonra olabilir.

Başımıza ne geldiğini bilmeden örneğin bir bağlama büyüsü yapılmış olabilir, aşk büyüsü yapılmış olabilir bunların sebeplerini iyice araştırmak gerekir. Zaten bu kadar sert bir büyü durumuyla karşı karşıya kalmışsak işte o zaman çalışmada o denli hiddetli olacaktır. Buna katlanmak zaten çok zor olur. Kişi kendini sürekli yorgun, halsiz, hasta hisseder. Önüne geçmemiz içinse yapılacak çeşitli yöntemler elbette ki mevcuttur. Özellikle sabahları kötü hissediyorsanız, geceleri uyuyamıyor ve olmayan şeyler görüyorsanız, ya da hiç gerçek olmayan sesler duyuyorsanız durumu ciddiye almak gerekiyor anlamına gelir. Bazı durumlarda da kendilerine değil de ailesinden birine yapılabiliyor kişinin etrafında.

Eğer hanenize bir büyü yapıldıysa o zaman yine gözlemleriniz bu yönde olmalı. Bazen papaz büyüsü yapıldığında da benzer etkileri gördüğümüz oluyor dikkatli olmakta fayda görüyorum halsizlik için büyü, üzerinde ağırlık var diyenler için büyüler gibi çok sayıda durumu tespit etmekte fayda var…

427 total views, 4 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap