Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Her Derde Deva Dualar

  • Listed: 7 Mayıs 2016 14:57

Description

Her Derde Deva Dualar

Dua etmek hiç şüphe yok ki rahmani ilim uygulamalarında da en çok talep ettiğimiz işlemlerin içinde yer alır. Zaten dinimizin de bize sunduğu tüm imkanların gerçek olması için kullanılan çok farklı dualar vardır. Bunlar namaz duaları ya da bildiğimiz sıradan dualardan değildir. Birçoğu farklı kitaplardan bile edinilmiş olabilir. Yani diğer bir deyişle kuvvetli bir bağlama büyüsü yapacaksanız bildiğiniz dualar bu işlerin gerçekleşmesi için yetmez. Bu işlemlerin güçleri belirli zaman aralıklarıyla yapılan çok ender yerlerde bulunan dualardandır.

Yani bu işlerin yani bir aşk büyüsü yaparken yada bağlama büyüsü yaparken insanların amatör olarak bunları evde uygulamaları pek de mümkün değildir. O yüzden bize genel anlamda sorulan birçok dua şekli oluyor elbette günlük hayattaki sıkıntılarımız için kullanılabilir çokça fazla dua vardır. Ancak bir bağlama büyüsü söz konusu ise bunların yüz yıllık kitabelerin içinde bulunan duaları zikretmek gerekeceğinden bunu tek başınıza yapmanız olası değildir. Bunun için iyi bir medyumdan yardım almak şarttır. Zaten bağlama büyüsü için her derde deva kitabında bulunan dualar işe yaramaz.

Medyum Mithat Hoca’nın gerçekten birçok yayınlandığı kitaptaki duaların büyü işlerinde kullanıldığı sanan birçok din kardeşimiz var ama bu yüzden bu iletiyi yazmak gereği duyduk. Bizim basılan kitaplarımızın hiç biri büyü ile ilgili değildir. Rahmani ilimlerden mutlaka birşeyler içeriyor ama dediğim gibi sağlam bir çalışma yapmak bir bağlama büyüsü ve aşk büyüsü yapmak kesinlikle söz konusu kitaplar aracılığıyla uygulanmaz. Has-Bahal önemlidir, vuku bulması için de iletişim numarasından iletişime geçiniz. Hayırlı günler dilerim…

307 total views, 3 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap