Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hoş Görünmek İçin Bağlama Büyüsü

  • Listed: 17 Mayıs 2016 23:09

Description

Hoş Görünmek İçin Bağlama Büyüsü

Bir arkadaşım anlatmıştı ki kayda değer bulduğum için medyum sitelerinin içinden en iyisi olduğunu düşündüğüm için de Mithat Hocamızın bu sitesine yazmak istedim. Benim için en önemli ayrıntıydı hatta belki hayatımın en büyük olayıydı. Bir iş yerinde uzunca zamandır muhasebeci olarak çalışıyordum. Bunun yanı sıra da yine çok uzun zamandır takip ettiğim bir kadın vardı burada. Sanırım günden güne o kadar büyüttüm ki içimde bu olayı aşık oldum olacağım derken olmuşum.

Bir gün çıktım karşısına konuşmaya başladım. Uzun uzun ona olan hislerimi dikkatli bir şekilde aktardım. Bir süre düşünmek istediğini söyledi ve öylece bakakaldım. Oradan ayrıldık. Tabi bu süreç benim için ızdıraba sebep oldu. Çünkü onu gerçekten çok seviyor ama bir türlü sevdiğim kadar sevilmiyordum. Bir gün, iki gün, üç gün… Yeterince bekledikten sonra bir gün akşamüzeri iş çıkışı tekrar arkasından gittim. Ve şöyle dönüp baktı. Aslında bakışlarından biraz etkilendim yani kararının olumsuz olacağını biliyordum. Ben yine de dinlemeyi tercih ettim. Sonra dedi ki “Aslında çok iyi bir insansın, seni sevmeye de çalışabilirim ama buna hazır değilim bilemiyorum.” Bunu duyunca ne yapacağımı şaşırdım ve başladım araştırma yapmaya. Zaten uzun süredir medyum hocaların yaptığı çalışmalar hakkında bilgi toplamıştım.

Biraz daha iyi görünmem yani hoş görünmek için bağlama büyüsü yaptırmam gerektiğini de medyum Mithat Hoca’dan öğrendim. Bu da beni rahatlattı çok kısa bir süre içerisinde etkileri de görmeye başladım ki bu inanılır gibi değildi. Gerçekten de istediğim olmuştu. Hatta çalışma bittiğinde bir gün yanıma gelip hiç unutmam öğle vaktiydi ve yemek molasındaydık. Bana sordu ve dedi ki “Teklifin hala geçerli mi?” Aman Allah’ım dünyalar benim oldu. 1 yıl oldu bu olay olalı ve evliyiz.

Allah Medyum Mithat hoca gibi hocaları başımızdan eksik etmesin. Rahmani olan her yolda bana verdiği destekten dolayı da, psikolojik olarak beni rahatlamalarından dolayı da çok minnettarım. Bunu da paylaşmak istedim çünkü hoş görünmek için bağlama büyüsü yaptırmak isteyen çok insan olduğunu biliyorum… Eğer buna benzer bir hikayeniz varsa mutlak surette başvurun inanın bana pişman olmazsınız…

253 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap