Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

İki Kişiyi Bağlama Büyüsü

  • Listed: 16 Mayıs 2016 13:40

Description

İki Kişiyi Bağlama Büyüsü

Genellikle aileler tarafından evlatlarını istedikleri kişiler ile evlendirmek istedikleri zaman başvurdukları bir yöntemdir. Mesela oğlu ya da kızı olan bir aile başka bir aile ile anlaştıktan sonra, çocukların çok genç olmasından dolayı kendi kararlarının veremeyecekleri için, bunu reddettikleri durumda daha sonradan pişman olmamak için bu yolu denerler.

Bir de akraba evlilikleri durumlarından bu duruma başvurdukları görüşmektedir. Özellikle Anadolu tarafında yaşayan insanlarımızın hala akraba evliliklerine verdikleri önemi bilirsiniz ki bu zaten bilimsel olarak doğru bulunmamaktadır.  Ancak bir şekilde mirasın bölünmemesi veyahut ataerkil aile yapıları aileleri bu şekilde birleşmeye zorladığı için de iki kişiyi bağlama büyüsü olarak da birçok farklı şekilde çalışmalar zaman içerisinde uygulanmıştır.

Bu çalışmalar için bizlere de epeyce başvuru yapılmış olup, bağlama büyüsünün bu türlüsünü isteyen birçok insanla da karşılaştık. İki kişiyi bağlamak için uygun şartlar kişilerin kendi istekleri dışındaysa biraz daha detay güderek yapılmalıdır. Bu konuda da bu işin kimin talep ettiğiyle doğru orantılı olarak mutlak surette gerekli bilgi ve kararlılık o kişide mevcut olmalıdır.

Ayrıca bu konunun çok fazla detayı söz konusu olacağından ötürü, etraflıca konuşup durumu analiz etmekte fayda olacaktır. Bu konuda zaten yüz yüze görüşme olmadan kolay karar vermek zordur.

 

247 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap