Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

İlişkim Bitmek Üzere Yardım Ediniz! (bağlama büyüsü)

  • Listed: 8 Eylül 2016 18:46

Description

İlişkim Bitmek Üzere Yardım Ediniz! (bağlama büyüsü)

Uzunca yıllardır birbirimizi severek sürdürdüğümüz ve çok da güzel yaşadığımız bir ilişkimiz var. Benim sorum tam olarak şu olacak hocam: 2 haftadır ayrı yaşıyoruz ve bunu istemiyorum. Benimle ortada hiçbir sebep yokken uzaklaşma kararı aldı ve koptu. Ben ise tamamen bunun sebeplerini araştırıyorum.

Elimdeki tüm imkanlarla neler yaptım bir bilseniz. Dediler ki büyü yapılmış olabilir. Evi araştırıp baktım bir takım eşyalar buldum. Mesela kıyafetlerden bazıları delik teşikti sanki birileri onları kesmiş gibi bir de yatağın altında bir sabun ve bir de kapının girişinde yağa benzer bir şey buldum. Bunların ne anlama geldiğini ve neden orada olduklarını araştırmak için çok yol denedim ancak herkes başka bir şey söyledi benim de kafam iyice karıştı. Sizi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum. Bağlama büyüsü ve aşk büyüsü konusunda sizden çok insanın yardım aldığını biliyorum.

Ulaşılmasının da zor olduğunu söylediler sizin için ancak ben  tam olarak bunu istiyorum. Yani arıyorum sürekli telefonunuz meşgul ya da ulaşılamıyor oluyor. En son çare sitenize yazmak istedim. Bağlama büyüsü yapıldıysa ya da ne bileyim sabun büyüsü ve domuz büyüsü diyenlerde oldu, bunlardan biri yapıldıysa da benim acilen size ulaşmam gerekiyor. Bana yardım edin lütfen sizden haber bekliyor olacağım.

Bu mektup üzerine iletişime geçtiğimiz kardeşimizin şu anda evliliklerinin birinci yılları dolmuş. Bizi bugün arayıp hatrımızı sordu. Biz de kendisine teşekkür ettik ve kendisi mutlu bir şekilde bu mektubunu yayınlamamızı istedi. Kendisi kurtuldu ve çok mutlu. Benzer durumda olan arkadaşlarımız var ise feyz olsun isteyerek bunu paylaşıyorum. Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın. Amin.

No Tags

335 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap