Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kara Büyü Yapmak ve Dikkat Edilecek Hususlar

  • Listed: 16 Mayıs 2016 17:17

Description

Kara Büyü Uygulanışı ve Dikkat Edilecek Hususlar

Papaz büyüsü üzerinde derin manaları olduğu gibi, işlem derinliğinde de ise yine ifrit kavmini komuta etmekle doğru orantılıdır. Bir takım eski kitabelerden sıralı işlemlerin listesi öncelikle medyum kişi tarafından detaylı olarak çıkarılır. Kara büyü bir kişi üzerinde, şeytani varlıkların musallat edilmesi şeklinde olabildiği gibi, aynı zamanda bir kişinin şansını ve bahtını kapatmak sureti ile de hayata geçirilebilir. Kara büyü denilince akla birçok şey gelebilir. Bunların içinden bizim en çok uyguladığımız zaten papaz büyüsüdür.

Papaz büyüsü yaparken de yine aynı şekilde öncesinde yapılacak bakımlar uygulanacak olan şahsın bu papaz büyüsüne karşı göstereceği reaksiyonun hesaplanması, sonuca giden yolda da her şeyin mübah olduğu gerçeği zaten bilinerek hareket edilir. Aslında bu konular çok derin ve manalı olduğu için de birkaç tümce ile açıklamaya çalışmak biraz yüzeysel oluyor. Zaten papaz büyüsü gibi geniş çaplı bir çevresi olan başlık niteliğindeki çalışmayı net olarak anlatabilmem hiç de kolay değil.

Ancak kara büyü yapmak ya da buna karar vermek gerçekten çok radikal bir karar olacağı için dikkat etmekte fayda var. Artık yapacak başka bir seçeneğiniz kalmadığı durumlarda başvurulması gerektiği de en gerçek detaydır. Çünkü geri dönüşü de bir o kadar zor olacağı için ancak çalışmayı uygulayan kişiden yeniden bozmasını istemekle başbaşa kalabilirsiniz. Bu yüzdendir ki tekrar ulaşabileceğiniz ve gerçek olduğundan emin olduğunuz insanlarla ve medyumlarla ya da rahmani hocalarla bu işlemleri gerçekleştiriniz. Kara büyü hakkındaki tüm detaylı bilgiler için Mithat Hoca’yla iletişime geçebilir bunun içinse sitemizde yer alan iletişim hanesinden mail ya da telefon yolu ile irtibat kurabilirsiniz… Allah kimseyi bu işlemleri yapmak zorunda bırakmasın… Gününüz aydın olsun inşallah….

 

276 total views, 3 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap