Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kendine Bağlama Büyüsü

  • Listed: 17 Mayıs 2016 16:10

Description

Kendine Bağlama Büyüsü

Kişilerin aşık oldukları ya da beğendikleri insanlar için zaman zaman çok ciddi ve büyük hisler duyduklarını bu yaşımıza kadar hep görmüş ve yaşamışızdır. “Gönül ferman dinlemiyor” lafı da zaten oradan geliyor… Aşık olduğunuzda bağlama büyüsü yaptırmak istediğinizde ben Mithat Hoca’nız bu işi hemen kabul etmiyorum. Çünkü her aşk sonsuza kadar gidecek diye bir kaide yoktur.

Her genç kardeşimizin aşkı ve sevgisi elbette ki kıymetli ancak bu işler öyle aceleyle karar verildikten sonra çok büyük pişmanlıklara da sebebiyet verebiliyor. O yüzdendir ki zaten ben özellikle genç yaştaki tanıdığım ve benden böyle bir şey isteyen kardeşlerimin düşüncelerine çok sıcak bakmıyorum. “Yap-Boz” Oyunu değildir bu.

Bunu bilerek hareket etmek de fayda var. Aslına bakarsanız kendine bağlama büyüsü deyince insanların ne düşündükleri de çok önemli. Bağlama büyüsü zaten yaptığımız çalışmalardan biri ancak kendine bağlama deyince işin içine biraz daha farklı detaylar giriyor. Bunların en önemlisi ise zaten muska ve vefk hazırlamanın gerektiğidir. Muska yapmadan zaten kendine bağlama büyüsü çalışması çok da uzun bir süre alacağı gibi aslında tutma oranınıda otomatikman düşürmüş olursunuz…

268 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap