Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kısmet Açma Büyüsü

  • Listed: 4 Mayıs 2016 14:55

Description

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü amacı toplumda özellikle Anadolu’da çokça başvurulan büyü şekillerindendir. Aslında büyü yerine bir vefk yazmak da diyebileceğimiz bu çalışma, kişinin doğal yollarla bir yuva kuramadığı durumlarda uygulanır. Birkaç farklı şekilde uygulanabilir. Bunlardan bazıları iş yerindeki kariyerine odaklı olarak; yani iş yerinde kısmet açma büyüsü yapmış bir kişi daha iyi bir  duruma daha iyi bir maaşa ya da daha iyi bir statüye sahip olabilir. Bu amaçlar doğrultusunda bu büyü kısmet açma yapabilir. Diğer bir kullanım biçimi de kendine eş bulmak isteyen ancak bu konuda zamanının daraldığını kısmetini kapalı olduğunu düşünen kişiler bu yola başvurabilirler.

Kısmet deyince insanların her zaman ilişki durumları akıllarına gelir ancak kısmet açma büyüsü deyince bunun içerisine çok fazla detay girer. En güzeli de kısmeti kelime anlamını bilerek hareket etmektir. Bu rızık açma olarak da düşünebilir. Yani bir hanenin gelir düzeyinin yükselmesi birçok kapıyı da beraberinde açar. Allah’ın izniyle çok güzel zamanlar yaşar bunlara riayet eden kullar. Hadisler ve Ayetler bu konularla ilgili bizleri sürekli olarak aydınlatmaktadır. Biraz araştırmacı olmak sizlere en büyük yardımcı olacaktır. Tabi ki medyumlar da destek olabilir ancak işini bilen birini bulmanız da en büyük menfaatiniz olacaktır. Çünkü bazen insan hayatta istediği imkanları natural yollarla sağlayamayabilir. Çünkü herkes şanslı doğmaz. Bazen insanların kısmeti doğuştan kapalı olabileceği gibi bazen de bir başkasının kötülük etmesi sebebiyle kapanmış olabilir. Bunların tespiti Medyum Mithat Hoca tarafından yapılır. En doğru ve uygulandığında etkin sonuçlar verebilecek muska ve vefk çalışmaları tespit edilir. Bunların nasıl uygulanacağı talepdar olan şahsa anlatılır. Üzerinde taşımanın en faydalı olacağı bilinen bu kısmet açma büyüsü kişilere en kısa sürede kah başarı kah ilişki sağlayabilen çok defa denenmiş ayetler bütünü olarak adlandırılabilir. Bir çok Rahmani ilmin bir araya gelmesi ile vuku bulan kısmet açma büyüsü kişinin hayatını değiştirebilir.

 

360 total views, 3 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

One Response to “Kısmet Açma Büyüsü”

  1. Aylin B. on 4 Mayıs 2016 @ 15:31

    Bu yorum Aylin B. Tarafından Yapıldı

    Mithat Hoca’ya gelmeden önce deyim yerindeyse binlerce hocaya gittim. Kocamla severek evlenmiştik ancak her ne hikmetse çok kısa bir süre içerisinde bambaşka biri oldu. Ve beni artık istemediğini söyledi. Bir de bebeğimiz vardı Allah Bağışlasın. O da çok küçüktü ve ekonomik sıkıntılarım da olduğu için, yani kendi ayaklarımın üzerinde duramayacağımın da verdiği korkuyla ayrılmak istemiyordum. Aslında kocamı seviyordum da üstelik yani olay sadece maddiyat değildi. Mithat Hoca’yı aradım ve bir şeyler konuştuk. Zaten daha konuşur konuşmaz bana bir rahatlama geldi. Sesindeki özgüven ve samimiyet kısa sürede ikna etti beni. Ben de dedim ki o zaman hocam ne gerekiyorsa yapalım. Hemen çalışmaya başladık. Bana kocayı eve bağlama büyüsü şeklinde bir şeyler hazırlayacağını bunun da aşağı yukarı 14 gün süreceğini söyledi. Ne dediyse uyguladım çok şükür çalışma yeni bitti ve son derece güzel bir çalışma oldu. Bugün tam 12. Gün aslında iki gün daha beklemem gerekirken her şey yoluna girdi bile. Kocam dün eve ellerinde çiçeklerle geldi. İnanılmaz mutlu oldum ve keyif aldım. Acayip mutluyum hocam buradan okuyan herkese söylüyorum bu işin ehliyle görüşüyorsunuz değerlendirin. Allah’a emanet olun hocam…

Yorum Yap