Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kıyafet ile yapılan büyüler

  • Listed: 12 Ağustos 2016 22:20

Description

Kıyafet ile yapılan büyüler

Birçok bağlama büyüsü çeşitleri uygulanırken kıyafet kullanma ihtiyacı duyarız. Bunların başında da tabi ki iç çamaşırları gelir. Çünkü en elzem etki yaratan havas büyüleri bunların içinde zaten en çok bilinen bağlama büyüsüdür, mutlaka bu tarz eşyalara ihtiyaç duymaktadır.

Kimin üzerine yapılacaksa kıyafetleri uzun süre giymiş olması ya da hali hazırda kullanıyor olması gerekmektedir. Ayrıca zaten tam anlamıyla bir etki istiyorsanız henüz üzerinden çıkarmış olması bile hassas bir nokta oluşturacaktır. Zaten tüm amaç o kıyafetlere yapılan bağlama büyüsü veya aşk büyüsü artık ne ise kişinin kendisiymiş gibi hareket etmektir.

Zaten asıl amaç mevzu bahis olan objeye tıpkı vudu büyülerinde olduğu gibi anlam yüklemek gerekecektir. Bu da kıyafet ile yapılan büyülerin temelini oluşturmaktadır.

Özetle bu tarzda bir büyü yaptırmak için ihtiyacınız olan tüm araç gereçleri veya giysilerin ne olduğu konusunda Medyum Mithat Hoca ile iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

1808 total views, 4 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap