Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kocama Yapılan Büyüyü Bozmak İstiyorum

  • Listed: 17 Mayıs 2016 23:39

Description

Kocama Yapılan Büyüyü Bozmak İstiyorum

Özellikle Anadolu’da kadınlarımızın eşlerinden, büyük şehirlerde yaşayan kadınlara oranla daha fazla eziyet gördüğünü her ne kadar inkar etmek istesek de bizler biliyoruz… Bunu da zaten çevremizden maalesef görüyoruz. Bu durumda zaten ekonomik özgürlükleri olmayan bu kadınların sığınabildikleri tek yer yine onların doğru yönlendirilmesi sonucu bir hoca oluyor.

Ya da kasabalara falan gelip medyum soruşturuyorlar. Bana gelen çok fazla sayıda bu şekilde bayan kardeşlerimi de hatırlıyorum. Bu vesile ile bu konuya da değinmem gerektiğini anladığımda bir takım özel çalışmalarda geliştirdim bunların başında da zaten kocalarının kendilerini aldattıklarını düşündükleri için, e tabi ki Anadolu’da bir yuva yıkıldığında kadınlara da kötü gözle bakıldığını da bildiğim için kocama yapılan büyüyü bozdurmak gibi isteklere göre bir bağlama büyüsü şekillendirdim.

Bu çalışma içerisinde genel anlamda gözü dışarda olan kocaların ya da üç kuruş kazandıklarını barlarda diskolarda kadınlarla harcayıp çoluk çocuk hiç umursamadan kadınlara eziyet eden adamların dizginlenmesi için gerçekten işe yaradığını da gördüm. Bu şekilde yapılan bir kocayı eve bağlama büyüsü gerçekten de inanılmaz etkiler gösterebilir ve birçok yuvayı da yıkılmaktan kurtarabilir. Bu da bilerek hareket etmek çok uygun ve önemli olacağından da bir kadın kardeşimizin buna karar verdikten sonra kimseyle paylaşmaması gerekir. Bunu bir tek ben ve allah bilecek ve tabi ki bir kendisi bunu zaten söylemek zorunda değiliz ama zorunda kalıyoruz. Ne kadar çok insan bilirse o kadar kötülük olması riskini büyütmüş oluyorsunuz ama birçok arkadaşımızda hala o bilinç yok maalesef…

Buraya kadar ki notlar kocayı eve bağlamak ile ilgili bir de kocama yapılan büyüyü bozmak istiyorum diyorlar ama aslında temel olarak aynı noktaya parmak basmış oluyoruz. Çünkü karakter değişimlerini genel anlamda kocasına yapılmış bir büyüye yoruyor maalesef bu hatun kardeşlerimiz. Aslında sıkılan bir adam zamanla da biten sevgi ve aşkı dolayısıyla gözünü dışarıya vermeye başlıyor. Zaten bakımlarda da bunların çoğunu görebiliyoruz.

Ancak işte cehalet ve mazlum bir yaşantı ne verirse maalesef onu yaşamak zorunda olan bu kardeşlerimiz destek ararken de rica ediyorum itinalı davransınlar. Kendisine medyum diyen şarlatanlarla iletişim kurmaktan kaçınınız. Ve paranızı kaptırmayınız. Tekrar söylüyorum yüz yüze gelmekten kaçınan tüm medyumlardan uzak durunuz…

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap