Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kocamı Eve Bağlamak İçin Büyü Yaptırmak İstiyorum

  • Listed: 13 Mayıs 2016 12:02

Description

Kocamı Eve Bağlamak İçin Büyü Yaptırmak İstiyorum

Kocamın eve bağlanmasını istiyorum hocam” şeklinde çok fazla gelen talepler üzerine bu işlemin aşağı yukarı nasıl yapılacağı konusunda biraz bilgi vermek istedik. Ben medyum Mithat Hoca, zaman zaman asistanlarımın yazılarıyla bilgi sahibi yapmaya çalıştığımız din kardeşlerimizi bu kez kendi yazımla selamlamak bir de gelen bu büyük talepler doğrultusunda bilgi vermek istemiştim. Şimdi kocayı eve bağlama büyüsü diye bir şey yok. Aslında bu zaten bağlama büyüsü alt dallarından olan bir çalışma türü. Ancak benim en çok tercih ettiğim ya örümcek ağıyla yapmak ya da papaz büyüsü gibi adet kanıyla yapmaktır. Bu işlem sırasında ve süresince dikkatli okunacak dualar sizinle paylaşılır. Bir sürece girileceği için benden bu isteği olan kişinin işini gücünü, vardiyasını falan da ona göre ayarlaması gerekecektir.

Tüm koşullar uygun olduğu takdir de 2-3 haftalık bir periyot ancak planlanabilir. Bunu göz ardı etmeksizin bilmekte fayda var. Kocanızın evden uzaklaştığını hissettiğinizde, başka bir kadınla görüşmeye başladığını düşündüğünüzde,  sizden ayrılmayı planladığını, çocuklarına ve evin geçimine artık çok da fazla ilgi alaka göstermediği durumlarda kesinlikle böyle bir arayışa girildiğini hem biliyorum hem de son yıllarda artarak devam ettiğiniz görüyorum.

Kocayı eve bağlamak gerçekten de dikkatli çalışılırsa çok güzel ve mutlu edici sonuçlara gebe olan bir işlem. Bu konuda da çalışmalarımı her geçen gün geliştirerek devam ettiriyor ve ihtiyaç sahibi insanlara da her zaman yardımcı olmaya çalışıyorum. Eğer bahsettiğimiz şekilde kocanızdan şikayetçi ve yuvanızın yıkılmamasını talep ediyorsanız en kısa sürede arayınız efendim. Hayırlı günler hayırlı cumalar olsun inşallah…

 

283 total views, 4 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap