Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Medyumlar Gelecekten Haber Verir Mi?

  • Listed: 21 Kasım 2016 12:26

Description

Medyumlar Gelecekten Haber Verir Mi?

Her şey Allah’a mahsustur. Geçmişten ve gelecekten gelebilecek her ödül ya da eziyet yine Allah’ın takdiri ile olacaktır. Kader denilen bir Olay vardır. Ve siz kaderinizi çizerken birazda kendi yönlendirmenizle hayata başlarsınız. Medyum vasfı altında olacak kişiler geçmişte olanları belki görebilirler. Çünkü yaşanmış ve bitmiş olaylardır. Sizi çok yakından tanıyormuş etrafınızdaki kişilerden haberler alabiliyormuş gibi görünse de burada gördükleri zaten insanın başından geçen olaylardır. Tahmini olarak da sizin psikolojiniz doğrultusunda kararlar erebilir. Şu anki görüntünüz ve yaşadıklarınız bir başkasına çok farklı yansıyacaktır. Ki hisleri anlayabilen bu kişiler tarafından daha iyi anlaşılacaktır.

Gelecekten haber vermek öyle herkesin harcı değildir. Medyum olduklarını iddia eden kişiler geleceği göremezler. Ancak Kur’an-ı Kerim içinde yıldız name olarak bilinen yıldız tabloları geçtiğinden kişilerin bu tablolar ile geleceklerinin görüldüğü iddia edilmektedir. Çok önceleri İslam âlimlerinin de kullanmış olduğu bu yıldız nameler sadece hayırlı işler için baktırılarak insanları aydınlatmaktaymış. Denildiğine göre bilinen geleceğin aslı olarak görülen bu çizelge içinde insanların kaderleri görülebilirmiş. Ancak önceki âlimler kadar İslam’ı yaşayabilen ve kendini İslam dinine adayabilen kişiler olmadığından bu işi ne kadar doğru yaptıkları da emin olunacak bir konu değildir. Âlimler kadar mistik ve güçlü olabilmek inançlarını doğru yaşamakla olabilir. Ancak yine de güçleri geleceği görebilmeye yetmeyecektir.

 

244 total views, 2 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap