Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Medyumların Mistik Güçleri

  • Listed: 19 Kasım 2016 12:54

Description

Medyumların Mistik Güçleri

Her aklınızda olanları bir başkasın yansıtabilmek için davranışlarınız ve fikirleriniz bir arada yürütüldüğünde başarıya ulaşabilirsiniz. Telapati kişilerin arasındaki bağları etkileyerek söylemek istediklerini anlamalarını sağlamaktadır. Medyum bu aradaki bağın en hat safhada yaşandığı kişiliklerin ortaya çıkardığı uzmanlıkla bu dalı temsil etmektedir. İç hisleri denilen kafa duyguları karşınızdaki beliren kişi üzerinde odaklandığında onun içindeki düşünceleri anlayabilirsiniz. Ancak bu enerji Allah tarafından sadece belirli kişilere verildiği söylenmektedir. Bu yüzden herkes bir başkasını anlamak için farklı yolları arar ve bulur. Kimleri konuşarak kimileri etrafındaki olan biteni duyarak karşısındakini anlamaya çalışır.

Medyum dediğimiz zaman aklımızda kalacak olan etki olmayan ancak olacak ya da olmuş ve geçmişte kalmış izleri bilebilmesidir. Aslında riskli ve korkunç bir şekillendirme olan bu mistik güçleri bizim anlamamızın imkânı yoktur. Bizler belki de mistik güce sahip olduğunu söyleyen bu kişiler ile karşılaşmaktan bile korkabiliriz. Bizim için söyleyeceklerini duymaktan çekinebiliriz. Ancak söylenenler belki yalan belki gerçek olacaktır. Bunu bilemeyiz. Bizim bildiklerimizin dışında gelişen bu gelişmeler aslında sizin korkarak sakladığınız gizli olaylarınız ya da gizli kişileriniz olabilir. İnanmak yerine sadece denemek için geleceğiniz mistik kişiler eğitim aldıkları dallar sayesinde insanı baştan sona bilebilirler. Ayrıca İslami olarak da fikirlerini bu duyguları ile birleştirdiklerinde işlerini en iyi şekilde yapabileceklerdir. Eğitim farklı bilim dallarında bu kişilerde şarttır.

 

220 total views, 2 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap