Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Medyumların Yaptıkları Çalışmalar

  • Listed: 21 Kasım 2016 12:28

Description

Medyumların Yaptıkları Çalışmalar

Değişik büyü ve benzeri sırlara sahip olan manevi güçleri çözebildiklerini söyleyen medyum vasıflı kişiler oldukça fazlalaşmıştır. Bazı insanlar bağlı olduklarına inandıkları güçlerden kurtulmak için çareler ararlar. Ve kendileri için en uygun olan kişiyi seçerek para karşılığında bu güçlerden kurtulmak istediklerini belirtmektedirler. Aslında gerçekte var olan nazar, muska ve büyü pis emeller için kullanıldığında çok kötü olacak sonuçlar ile insanları hayatlarını alt üst etmektedir. Ancak bunların yapılması dinimizde haramdır. Hele ki büyü yapılması açıkça yasaklanmıştır. Muska kullanımını ise sadece aile düzenini geri almak ya da küçük çocuklar için zarar verici olmayan dualar şeklinde yapılması gerekmektedir. Ancak insanımız hep bu algıyı da yanlış anlayarak her istedikleri amaca yönelik olarak muskayı kullanmaktadır. Bu da bela demektir.

Eğer tecrübeli ve gerçekten bilgili olduğunu düşündüğünüz kişiler ile bu kötü amaçları yok etmek için başvuruda bulunmak istiyorsanız yine de birkaç kere düşünmeniz gerekmektedir. Her medyum olduğunu söyleyen kişi sizin için iyi olacak diye bir kaide yoktur. Amaç eğer para kazanmaksa bunu zaten siz hal ve tavırlarından biraz anlayabilirsiniz. Zaten gerçek işini yapan kişiler asıl olması gereken konuları çözümleyebileceğiniz açıkça söylemektedir. Medyum olarak tanıdığınız insanların bir insan olarak dünyaya geldiğini unutmamalısınız. Bu kişiler sadece kendilerini geliştirerek uyguladıkları sunumlarda belki birkaç kez haklı çıkmış olabilir.

290 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap