Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Meşhur Medyumlar

  • Listed: 6 Aralık 2016 14:45

Description

Meşhur Medyumlar

Gerçek bir medyum asla kendini televizyonlarda ya da başka iletişim araçları içinde kendini tanıtmaz. Onun için asıl olan kişiye yardımcı olmaktır. Sorunları çözebileceğini düşündüğünüz kişiler sadece sizi dinler ve ne yapıp yapmamanız konusunda sizi yönlendirebilir. Ancak yine son karar siz vereceksinizdir. İnançlarımız gereği haktan gelmeyen hiçbir kötülük insan için değildir.

Eğer buna layıksanız sizin yine hakka a sığınmanız şart olmalıdır. Ancak medyum olarak da bir ettiğimiz insanlar bunu anlatabilmek için sizi farklı görsel öğeler ile daha etkili bir yöne çekmektedir. Aslında yapılan işleri yine yanılma ve hissetme doğrultusunda yaşadıkları için buna inanmanız sizin etkisi altında olduğunuz yaşam içinde farklı olacaktır.
Meşhur deyimi herkesin beğendiği, algılayabildiği, sorunlarını çözebildiği kişiler için kullanılmaktadır. Bu yüzden en meşhur olanı tanımak yerine en işe yarayan kişiyi elde etmek daha doğru olacaktır.

Televizyonlarda meşhur olan çok kişi görmüşünüzdür. Ancak bu kişilerin ne kadar yararsız olduklarını da yine televizyonlarda görmeniz mümkündür. İşinin hakkını verebilen kişilerle karşılaştığınızda gerçek sorunlarınızı öğrenebilir ya da ne gibi bir karmaşada yaşadığınızı tahmin edebilirsiniz. Yalnız bu işlerle uğraşmak başka sorunları doğurabilir. Hiç beklemediğiniz yaralar almamak için kendinizle barışık olmalısınız. Etrafınızdaki herkesin kötü olduğunu söyleyebilecek kişiler sizi hayattan koparacak kadar etkili olabilirler. Yanlışlar yanlışlarınıza yol açmasın önce kendinizi bir dinleyin neler yapıyorsunuz.

 

316 total views, 3 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap