Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Musallat Durumlarında Yapılması Gerekenler

  • Listed: 8 Haziran 2016 11:14

Description

Musallat Durumlarında Yapılması Gerekenler

Bu durum elbette ki çok elzem bir durum oluşturmaktadır. Musallat durumunda yapılacaklar olarak düşünülmeli elbette. Çünkü havas ve ledün ilminde bahse konu musallat durumlarının tedbirleri çok ciddi hassasiyetler içermektedir. Bağlama büyüsü düşündüğünüz kişiye ise durumun ters tepmesi ihtimalinde böyle vukuatlarla karşılaştığımızda olmaktadır. Aslında kurtulmanın basit anlatımla duaları çokça mevcuttur. Ama her durumda dualar yeterli olmayacak mutlak surette kurtulmanın en azından bir daha böyle bir durum ile karşılaşmamanın temellerini iyi atmak gerekecektir.

bağlama büyüsü ve ters tepme ve musallata mevzuları

bağlama büyüsü ve ters tepme ve musallata mevzuları

Musallat durumunda yapılması gerekenler diye başlığı da o yüzden attım ki sığ düşünmek doğru olmaz. Örneğin geçtiğimiz yıllarda bir köye gitmiştik. Tabi Medyum Mithat Hoca özel bir davet üzerine bu köye geldi, çünkü köyde eski dostları ve dergahtan meslektaşlarının bir söyleşisi de vardı. Biz de burada musallat konularını işlerken kesin olarak neler yapılabileceği konusunda anlatımları dinliyoruz. Oradan bir yaşlı amca kızının başında böyle bir bela olduğunu acilen yardım edilmezse günden güne kötüye gittiğini falan anlattı.

Tabi durum ve şartlar o an için özellikle bağlama büyüsü konusunda daha uygundu çünkü konuşulan konular aşk büyüsü ve bağlama büyüsü üzerine yoğundu. Bilirsiniz herkesin intikam almak istediği büyü yaptırarak kendine bağlamak istediği birileri mevcuttur. Neyse sonra bu amcaya bir gün verildi ve sonrasında görüşüldü. Evet amcanın anlattığı kadar kötü bir mevzu ile karşı karşıya olduğumu ben Medyum Mithat hoca’dan duydum. Neler yapalım derken o işin yanımızda bulunan ve sadece sempozyum ve brifinglerde kullandığı sembolik malzemeler ile hallolamayacağını bu işin acil olarak Konya’ya gidilmesi gerektiğini söyledi. Ben de tabi aslında birkaç gün kalmayı planladığımız yerden hemen saatler içinde hazırlık yapıp ayrılmaya hazır hale getirdim kendimizi. Bağlama büyüsü falan derken iş musallata kadar gelmişti. Sonrasında da zaten amcayla birlikte gittik.

musallat durumunda ne yapılmalıdır

Tam 1 hafta her gün her gece akla gelebilecek her yol uygulandı ancak o şekilde kurtulabildi o kız. Zaten yaşı da çok genç olduğu için özel bir ilgi gördü hocamızdan. Çünkü daha çok toy ve söyleneni anlayacak durumda bile değildi. Ancak vazgeçip kızı kaybetmek amcayı da fena halde üzecekti. Zaten genelde bağlama büyüsü ve aşk büyüsü desek de Medyum Mithat hocamızın birçok konudaki ulema tavırları beni her zaman kendine hayran bırakmıştır. Bu konuda daha çok detayları olan bir konu olmasına rağmen ben şimdilik uzatmayayım. Yani bu tarz anılar bizde çokça var zaten bağlama büyüsü başta olmak üzere. Sizler de sorunlarınız için dergahımıza misafir olunuz. İletişim ve ücretsiz danışma için de sayfamızın başındaki ilgili hatları arayınız.

349 total views, 2 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap