Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Nişanlımı Kendime Nasıl Bağlarım?

  • Listed: 23 Mayıs 2016 21:47

Description

Nişanlımı Kendime Nasıl Bağlarım?

Evlilik öncesi yaşanılan nişanlılık sürecinde kişilerin hem kadın hem de erkek olsun fark etmez başlıkta yer alan soruyu çok kez sorduklarına karşılık ben de bu konuyla ilgili bir takım bilgiler vereme gereksinimi hissediyorum tabi ki. Yüce Allah hepimize bir kalp gözü vermiştir. Hisler yani günümüzde sevgi ve aşk olarak tabir edilen pek çok insani duygu, maalesef ki çok yanıltıcı yönlendirmektedir insanoğlunu. Şöyle açabiliriz ki: İnsan aslında gerçekten sevdiğini zannettiği çoğu durumda zaman içerisinde ne büyük yanlışlara düştüğünü anlayabiliyor. Sonrası da zaten malum, göz yaşı, üzüntü, kahır bazen de daha ileriye gidip içki ve sigara gibi çok sayıda kötü alışkanlıklara gark olmak anlamına gelmektedir.

Nişanlımı kendime nasıl bağlarım konusuna gelince de eğer bundan şüpheleniyor ve gerçekten size karşı bağlılık hissetmediği kanaatine varıyorsanız, bir yandan da bir ömür birlikte geçirmeyi istiyor ve artık geri dönülmesi zor olan bir yolda olduğunuzu düşünüyorsanız aşk büyüsü yapılabilmektedir. Oran olarak baktığınızda da piyasada kendine hoca diyen birçok zat ve dolandırıcıdan çok daha büyük bir oranda ve yeri yurdu bir olan bireyler olarak, sizlere ne işe yarar ve olumlu yönlendirmeleri yapabileceğimizden de kuşku duymayınız. Medyum hocamız aşk büyüsü ve nişanlımı kendime nasıl bağlarım, eşimi kendime nasıl bağlarım vb. Sorularınız için her gün ilmini geliştirmekte, alim olan ruhuna sürekli yeni bilgiler katmaktadır. Zaten kendini okumayı çok sevdiği için öğrencileri tarafından da çok saygı duymaktadır.

Nişanlı olan kardeşlerimin evlilik yolunda bahtlarının açık olmasını dilerim. Ancak aşk büyüsü yaptırmak gibi bir niyet varsa, sonunda da bir vuslat helalse, mutlak surette bir bilene danışınız. Hattımızda her zaman sizlere destek vermek için açıktır…

314 total views, 4 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap