Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Papaz Duası Nedir ve Nasıl Yapılır?

  • Listed: 4 Mayıs 2016 14:38

Description

Papaz Duası Nedir?

Bağlama büyüsü çalışmalarının en tesirlisi olarak bilinen papaz büyüsü çalışması yapılırken eski papaz kitabelerinden bir takım notlar edinmek gerekir. Aslında bunlara tam olarak papaz duası demek doğru değildir. Bunların isimleri birçok eski dilde yer aldığı için her kitabede de adına başka bir şey deniyor. Ancak ben burada toplumda öngörüldüğü şekliyle yazmak istediğim için bu şekilde yorumladım. Ayrıca zaten iyi bir papaz büyüsü yapmak adına ihtiyacımız olacak durumları da ancak bu kitabelerin yazıtları ile elde edebiliriz. Bağlama büyüsü denilince de papaz büyüsü denilince çok fazla detay içerdiği için birkaç cümle ile anlatabilmek pek de kolay değil. Ama her ne hikmetse insanlar hemen okuyup üç cümlede anladıklarını sanıyorlar. Bizler ilimlerimiz okurken yıllarımızı verdik. Medyum Mithat Hoca’da yine aynı şekilde yıllarca bu işi yapmış biridir. O yüzden görüşme yapmadan genel ve geçer ortamlarda has-bahal mevzuları çok kolay değildir.

Papaz duası nasıl yapılır?

Bu da çok gelen sorular arasında ama çok da farklı bir şey söylemek çok kolay değil aslında. Papaz duası başta da belirttiğimiz gibi çok çeşitlilik gösterir. Bunlar birçok yerden harmanlanarak oluşturan sıralı dualar ve yapılacak bağlama büyüsü sırasında kullanmak üzere hazırlanırlar. Ancak ve ancak doğru kullanıldığı takdirde bizlere faydası olabilecek olan çalışma türleridir. Bunların dışında ne yaparsanız yapın zamanlamayı doğru kuramadıktan sonra çok da fazla bir şansınız olmayacaktır. Tekrar söylüyorum değerli din kardeşlerim çok kısa sürelerde sonuç alacağınızı garanti eden kendisine hoca diyen kişilerden uzak durunuz. Medyum Mithat Hoca bu konuda sizlere en değerli bilgileri hiç şüphe yok ki verecektir. Bir an önce bu konuda yardım alınız ve kesinlikle diğer şarlatanlara itibar etmeyiniz…

No Tags

291 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap