Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Rüyada Görmek İçin Büyü Yapmak (Hayale yatmak- Rüyaya Yatmak)

  • Listed: 30 Mayıs 2016 08:10

Description

Rüyada Görmek İçin Büyü Yapmak (Hayale yatmak- Rüyaya Yatmak)

Bazen pek çoğumuzunda bildiği gibi birtakım şeyleri rüyamızda görmek isteyebiliriz. Bu eski bir tanıdığımız olabilir, daha önce gittiğimiz bir yer olabilir. Veyahut da bir eşyanın yeri olabilir. Bağlama büyüsü yaparken de yine rüya görmek durumunda kaldığımız bir takım şeyleri gerçek anlamda rüyalarımızda eşleştirmemizin gerektiği durumlar olmuştur. İnsan pek çok sebepten ötürü rüya görmek isteyebileceği gibi istemeyeceği konularda olabilir. Örneğin sürekli kabus gören birinin artık rüya görmek istememesi kadar doğal ne olabilir ki!

Bu tarz işlemleri bağlama büyüsü kapsamında düşünecek olursak çok yardımcı olabilen şeylerdir. Genellikle kişinin kendisinin görmesi için uygulamalar mevcuttur fakat bir diğer yandan da medyum kişinin bunun yapması gerekir. Rüyaya hayale dalmak demek öncesinde ne amaçla yapılacaksa ona göre duaların seçilmesi hazırlanması, dilek ve hacet surelerinden işimize yarayacak olanlar özenle seçilmeli, mutlaka abdestli yatmalı (boy abdesti) ayrıca kesinlikle son 21 gün içerisinde alkol alınmamış olması gerekir.

 Lakin tam anlamıyla alkolden uzak durmak gerekir ancak şu an konumuz o olmadığı için girmiyorum onunla ilgili de yine alkolden kurtulmak için dualar kitabımızı temin edebilirsiniz. Ayrıca rüyaya dalmak, rüyada birini görmek istemek, rüyada sevdiğini görme duası, rüyada sevdiğini gösteren büyü gibi çok daha fazla içerikleri içinde yine havas kitaplarımız mevcuttur. Bununla ilgili tüm ayrıntılar için mutlak surette danışma yapmanız gerekecektir. Ana sayfadaki telefon numaralarından günün dilediğiniz saati arayabilirsiniz…

 

330 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap