Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Saç Teli İle Yapılan Bağlama Büyüsü Nedir?

  • Listed: 16 Haziran 2016 18:35

Description

Saç Teli İle Yapılan Bağlama Büyüsü Nedir?

İlişkilerde uzun soluklu olan ilişkilerde özellikle saç teli ile yapılan bağlama büyüsü her zaman başvurulan yöntemlerin başında gelir. Aslında daha çok papaz büyüsünü andıran bir konu gibi görünse de ki bu tarz çalışmalar adet kanı olsun saç teli olsun genel anlamda papaz büyüsünün içeriğini oluşturur ancak nispeten istisnai durumlarda da bağlama büyüsü yaparken kullanılabilen ve başvurduğumuz yöntemlerdendir.

Saç teli erkek ya da kadın olabilir eğer bu saç teli ile bağlama büyüsü çalışması kime yapılacaksa onun için öncelikle bir kılın bile yetebileceğini unutmamak gerekir. Kimin olursa olsun en kısa yoldan elde etmek gerekir, sonrasında da yine mutlaka iyi muhafaza edilip medyum kişiye teslim edilmelidir. Bu zaten kullanılacak olan malzemelerin temelini oluşturacağı gibi medyum hoca her kim ise o da bu konuda gereğini yapacaktır. Yani diğer kullanılacak olan materyaller ile birlikte gereken itinayı göstererek saç teli ile bağlama büyüsü yapma konusunda gereken hazırlıkları yapacaktır. Sonuç olarak en kısa yoldan sonuç alınmak istenen bağlama büyülerinden öncelikle iki hafta gibi bir zaman zarfını gözden çıkarmak gerekiyor. Zaten birçok durumda süreç bu anlamda iki haftayı tamamlıyor. Ancak saç teli olsun dediğim gibi adet kanı olsun ya da özel fotoğraflar olsun eğer daha spesifik malzemeler tedarik edilebilirse o zaman süreç bir anda daha da kısalabiliyor. Bu tamamen mevcut şartların hangi yönde ilerlediği ile ilgili bir tutum oluyor.

Şartların bağlama büyüsü yapmamıza uygunluğu öncelikle bizlerin bu işlem üzerindeki nüfuz etme süresini çok da iyi analiz ettiriyor ve ona hareketle sonuç alma süremizde o oranda azalıyor üstelik çok etkili oluyor.

Zaten dediğim gibi bağlama büyüsü veya ona benzer tüm büyüler bir şekilde ehil insanlar tarafından uygulandığında sonuç tam olarak istediğimi gibi oluyor onun dışındakiler de maalesef boşa kürek sallamaktan öteye geçemiyor… Allah’ın selameti üzerinize olsun inşallah…

879 total views, 4 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap