Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sevdiğini Köpek Gibi Bağlama Büyüsü

  • Listed: 21 Temmuz 2016 02:10

Description

Sevdiğini Köpek Gibi Bağlama Büyüsü

Herkes sevdiğini kendine köpek gibi bağlamak için fütursuzca bizlere gelmekte ve her geçen gün de birçok teknik ile belirli bağlama büyüsü yöntemlerini geliştirmekteyiz. Bu durum birçok insanı içinde bulunduğu bedbaht durumdan kurtardığı gibi bir kısım insanımızı mutlu bir evliliğe sürüklemektedir. Zaten bu tarz durumların en çok yaşandığı periyod olarak evlilik öncesi durumları göstermek son derece mümkündür. Biz de başta Medyum Mithat Hocamız olmak üzere sürekli olarak havas ve ledün ilmini geliştirmekte insanların rahmani anlamda huzur bulmaları ve ilişkilerini de doyasıya yaşamaları anlamında evliliğe giden yolda önlerini açmaktayız.

Tabi bu sevdiğini köpek gibi bağlamak dendiğinde söz konusu köpek gibi bağlanmaksa ki bu hoş bir tabir değil ancak insanların özellikle Anadolu’da bu tabiri sıkça kullandıklarını bildiğimiz için kullanıyoruz; Biraz zaman alabilmektedir. Öncelikle yaşanan ilişkinin boyutu ve birkaç günlük gönül eğlendirmek olmadığından emin olunması gerekir. Zira bu bağlama büyüsü olsun aşk büyüsü olsun işlemler şakaya gelmez ve çocuk oyuncağı rolüne asla girmezler.

Siz önce hislerinizin emin olmak ve bunun sonucunda iyi bir medyumdan destek almak durumundasınız. Ancak piyasada o kadar çok kendisine medyum diyen kişi var ki hangisi gerçek hangisi değil ayırt etmek oldukça zor olmakta. Bu sebepten de Medyum Mithat Hoca sizlere en gerçek medyum yanıtlarıyla ve gerçek havas ilmi sonuçlarıyla her zaman destek olmaya hazırdır. Zaten telefon açıp kendi sorularınızı yönelttiğinizde ya da kendi dergahımızı ziyaret etme zahmetine girdiğinizde ne demek istediğimizi, bağlama büyüsü konusunda özellikle olmak üzere anlayabilirsiniz. Hepinize hayırlı geceler dilerim efendim.

640 total views, 4 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap