Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sıkıntıdan kurtaran dualar

  • Listed: 18 Kasım 2016 18:18

Description

Sıkıntıdan kurtaran dualar

Sıkıntıdan kurtulmak için her zaman bir takım yardım almak isteyen olmuştur ve olacaktır da… Zira bu tarz ruhani ve edebi durumlar insanların günlük yaşantı içinde başka bir insandan yardım alarak kolay kolay çözemeyeceği kadar çetrefilli olmuştur. Geçmişten günümüze baktığınız zaman da her zaman bir takım medyum ve bilirkişiler var olmuştur. Benim için de bu her zaman bir tabudur mesela. Bağlama büyüsü konusu denince Mithat Hocamız önde gelen değerlerdendir. Her yıl yazdığı onlarca kitap başta Anadolu’da olmak üzere pek çok dergahta kullanılmakta ve genç yetişen ilim insanları tarafından bir nevi idol olarak kabul görmektedir.

Sıkıntıdan kurtaran duaların başında Ayet’el Kursi gelir. Günde 7 kez okunduğu takdirde insanı ne gibi belalardan koruduğunu tahmin bile edemezsiniz. Kesin ve net olarak söylüyorum ki duaların gücünü hafife alan her kim olursa en büyük belaların içine kendini atmış olur. En yüce yardımcımız olan duaların rahmani ve şeytani tüm çalışmalarda bile yardım alındığına göre düşünün işte her zaman en büyük yardımcıdır.

Sıkıntım var ve dua arıyorum diyorsanız çok çeşitli dualar vardır. Bunların birkaç kelime ile anlatılması ve sizler tarafından anlaşılması çok da kolay olmayacaktır. Bu nedenle sizlere bağlama büyüsü uzmanı olan uzman Medyum Mithat Hoca ile iletişime geçmenizi isterim. Kendisi bugüne kadar çok fazla sıkıntı gidermiş, konu ne olursa olsun mümin kardeşlerimize yardımcı olmuştur.

Sizlerde durumunuz ne olursa olsun, hassasiyeti ne olursa olsun her konuda bilgi veya fikir alabilir ve rahata kavuşmanız için sıralı dualar konusunda kendisine danışabilirsiniz.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap