Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Su Bakımı Nedir?

  • Listed: 19 Mayıs 2016 22:57

Description

Su Bakımı Nedir?

Medyumların zaman zaman bakım yaptıklarını, birtakım özel materyallerden yardım aldığını hepimiz gayet iyi biliyoruz. Zaten yapılan araştırmalarla bile bu gerçeği bilmek artık çok kolay. Bakımlar bildiğiniz üzere çeşitlilik gösteriyor. Bunların başında örneğin su bakımı geliyor. Su bakımı yanı sıra yıldızname va tarot ayrıca toprak bakımı gibi bakımlarda yardım alınan diğer bakım türlerinden. Su bakımı için her hangi bir ücret söz konusu olmadığı gibi, bunun neticesinde de gayet net  ve gerçeklik payının çok yüksek olduğu sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Ayrıca yıldızname için ücretsiz diyenlerden uzak durunuz çünkü kullanılan tütsü ve safran mutlak surette maddi kayıp oluşturacağı için hiçbir medyumun bunu yapacağını zannetmiyorum. Hiçbir şey yapmadan baktım deyip karşınıza geçip zırvalamalarına izin vermeyiniz. Zaten hep söylediğim gibi karşılık iki insan olarak oturup konuşabildiğiniz insanlarla bu takım münasebetlere girmek her zaman çok karlı olacaktır.

Su bakımı netice itibariyle adından da anlaşıldığı üzere sudan bakarak tahmin edilen hatta bir takım geçmiş görüntülerin de elzem durumlarda yakalanabildiği, yani faldan çok daha öte ama kesinlik payının da hiçbir zaman olmadığı bir bakım türüdür. Bağlama büyüsü yaparken Mithat hocanın öncelikle su bakımına çok fazla önem verdiğini gözlerimde birçok kez görmüşümdür. Ancak aşk büyüsü ve bağlama büyüsü konusunda başka türlü bakımlarında konuşabileceğini düşünerek yine en net bilgileri kendisinden almanın en uygun seçenek olduğunu düşünüyorum.

300 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap