Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Terkeden Kişiye Büyü Yapmak…

  • Listed: 30 Nisan 2016 21:07

Description

Terkeden Kişiye Büyü Yapmak…

Aslında bu konu oldukça derin bir mevzu. Hemen başvurmamak gereken şey büyüdür. Ancak toplumumuzda öyle alışmış insanlar var ki hayatlarında hiçbir şey ile mücadele etmeden hemen kolay olanı seçmek üzere hareket geçiyorlar. Bu da gerçekten beni hem şaşırtıyor hem de dehşete geçiriyor. Ben şahsen hayatta ki tüm mücadelemi bireysel olarak ve ailemle birlikte sürekli olarak yapan biriyim. Ancak öyle insanlar oluyor ki inanılır gibi değil. Örneğin sevgilisinin kendisini terkettiğini söyleyen bir kadın hemen hocamıza gelip durumu anlatıyor. Diyor ki 3 günde döndürebilir miyiz? Şimdi değerli din kardeşlerim, değerli arkadaşlarım böyle bir şey mümkün değil.

Evet, 72 saatte yapılabilecek çok şey var ancak bunların hiç biri kesin yöntemler değildir. Bunları bizler bilemeyiz. O yüzdendir ki kesinlikle herşeyin olumsuz tarafını da düşünmek gerekir. Ayrıca zaten terkeden kişiye büyü yapmak demek hemen herkese bunu yapmak demek değildir. Bir diğer deyişle sizi terkeden kişinin de bir insan olduğunu bildiğimiz için kesinlikle hemen bu yola başvurmamak gerekir. Önce gizli ilimlere başvurmadan önce yani mutlaka bireysel olarak insan olarak konuşarak neler yapabileceğinizi bilmek gerekir. Unutmayınız ki, büyü en son çaredir. Bunu gerçekten tam olarak söylüyorum ki büyü her zaman başvurabileceğiniz bir şey değildir.

Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Çocuk oyuncağı sanıp da her şeyde büyü yaptırmak istemek çok sıkıntıya düşüren sonuçlara gark edebilir. Bunu unutmayınız… Tabi ki ne yaparsanız yapın çözemediyseniz o zaman iyi bir medyum hocaya danışmakta fayda var. Bağlama büyüsü yapan hoca arıyorsanız ve aşk büyüsü yapan hoca arıyorsanız o zaman tamam ama şeytani çalışmalar için iyice konuşmak ve bunun tüm minvallerini düşünmek gerekir. Sağlıcakla ve Allah ile kalınız…

289 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap