Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tuvalet büyüsü nedir, tuvalette yapılan büyüler

  • Listed: 14 Temmuz 2016 13:39

Description

Tuvalet büyüsü nedir, tuvalette yapılan büyüler

Şeytani ilimlerin büyük çoğunluğunun tuvaletlerde oluştuğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Çünkü şeytan ve cinlerin en çok yer aldığı bir Müslümanı en çok yoldan çıkardığı yerin tuvalet olduğu bilinen bir gerçektir. O yüzdendir ki “destur” çekmek ve “bismillah” demek çok ciddi önem arz eder.  Zaten sol ayakla girilmesi de size karşı yapılacak tuvalet büyüsü konusunda da engel teşkil edecektir. Bir büyü çalışması sırasında eğer tuvaletteki insanın doğal ihtiyaçları ile ilgili bir takım düzenlemeler yapıldı ise etkisi çok ciddi ve sert olur.

Örneğin çok afedersiniz dış ile yapılan, ya da tuvalette dökülen saç teli ile yapılan büyü, bunun yanında iç çamaşırı yine aynı şekilde tuvaletten alınıp yapıldığında, hatta kadın pedlerinin bile bu konularda kullanıldığını bilmekte fayda var. O yüzden nerede ve ne şekilde tuvalet ihtiyacımızı gördüğümüzü ve bunların da gerçekten de çok dikkatli hallededilmesi gereken hususlar olduğunu unutmayalım. Tuvalette yapılan büyüler dendiğinde çok ciddi konu başlıkları ortaya çıkarmak mümkündür ancak velhasıl kelam hepsini buradan kaleme dökmek de oldukça zordur. Ancak anlaşılır bir dille bağlama büyüsü ve aşk büyüsü sırasında bir takım uygulamaların kesinlikle tuvalet büyüleri ile de vuku bulundurulduğunu unutmayın.

Sizlere yapıldığından şüphe ettiğiniz tuvalet büyüsü etkileri ile karşılaşırsanız kesin olarak bizlere ulaşın. Bu etkilerin içinde çokça şey saymak mümkün ama en temel etkisi birden bire kendini kaybetmek gibi de düşünülebilir. Kötü rüyalar görmek, sık sık sıkıntılı anlar yaşamak, daralmak, buhran basması, bazen çeşitli ve nedensiz sinir krizleri, aşırı terleme, alkol almışçasına baş dönmesi, şiddete yönelme bunların başlıca etkileri olarak sayılabilir.

 

2125 total views, 3 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap