Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Unutma Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Listed: 25 Mayıs 2016 23:07

Description

Unutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Aslında böyle bir büyü tam olarak bu ismimi alır bilmiyorum çünkü bu isimlerin birçoğu sitemizden de görebildiğiniz üzere son derece spesifik isimlere sahiptirler. Ancak aslında birçoğunun yapım aşaması da etki aşaması da birbirleriyle benzeşmekte ve çok fazla alaka göstermektedir. Ayrıca zaten unutma büyüsü yapmak demek tam anlamıyla doğru olmaz. O kişiyi kalbinden söküp atacak olan yine kişinin kendi iradesidir. Elbette bir hocadan çeşitli dua yöntemleriyle icazet alınabilir. Bu konuda hakkında denenmiş bir takım uygulamalar yapılabilir. Ancak gece gündüz bir kişi düşünüyorsanız bu o kadar da kolay olmayacaktır. Doktorların da her zaman dediği gibi kişinin öncesinde kendisinin bunu gerçekten istiyor olması gerekmektedir. Ayrıca zaten duaların da yüzde yüz bize yardımcı olacak diye bir kuralı yoktur. Her şey zaman içerisinde ve kişisel iradeyle mümkündür.

Bir takım sakıncaları vardır tabi ki unutma büyüsünün, birini unutmak için büyü yaptırmak istediğinizde kesinlikle alkol ve uyuşturucu gibi kişiye kendini kaybettiren malzemeleri hayatımıza sokmuyoruz. Ben bunlara malzeme diyorum bu bir anlatım bozukluğu değil düşünün ki ne kadar nefret ediyor ve tiksiniyorum. Konumuza gelecek olursak da bu dış etkenlerden, kişinin sağlık sorunun bozan uygulamalardan kaçtığımız sürece her zaman olması gerekenler olacaktır. Siz istedikten sonra bir hoca da mutlaka size yardımcı olacaktır. Bir kişiyi unutmak için dualar olarak da aramalarınızda sıklıkla bir takım bilgilere erişmek istediğinizi de çoğu zaman görüyorum aslında bağlama büyüsü nasıl yapılırsa unutma büyüsü adı altında da bir çalışma planlanabilir. Oldukça detaylı bir mevzuat olduğu için yüz yüze ve telefon yoluyla iletişim kurmak her zaman daha sağlıklı olacaktır.

 

602 total views, 2 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap