Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Uzaktan Bağlama Büyüsü

  • Listed: 21 Mayıs 2016 19:07

Description

Uzaktan Bağlama Büyüsü

Özellikle şehir ve ya ülke farkı gibi araya mesafelerin girdiği çeşitli ilişki durumlarında özellikle istenen ve çokta talep gören bir büyü olduğunu söyleyebiliriz. Uzaktan bağlama büyüsü bir kişiye yedirme içirme yapamayacak, karşısına geçip herhangi bir şey söyleyemeyecek ya da bir şekilde uzaktan platonik olunan ama görmekte zorlanılan durumlarda oldukça işe yaradığını söyleyebiliriz.

Ayrıca zaten bağlama çalışmalarında en önemli olan kişiyi kayıtsız şartsız elde etmek olduğunu düşünecek olursak tüm kurallarıyla hayata geçirilmiş bir bağlama büyüsü çalışması yapılırsa, kesinlikle işe yarayacaktır.

Çünkü ne kadar yakın olduğunu ya da ne yaptığınızın çok bir önemi yok çalışmanın tam anlamıyla karşılığını alabilmek için harfiyen yerine getirmek doğru olacaktır.

Medyum Mithat Hoca sizlere bu konuda en doğru ve net detayları aktarabilecek ender insanlardan biridir. O yüzden eğer uzaktan bağlama büyüsü gibi bir talebiniz olacaksa telefon açınız! Telefon yoluyla mutlaka iletişime geçiniz…

269 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap