Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Vesveseden kurtulamak için dualar konusu

  • Listed: 26 Ekim 2016 14:17

Description

Vesveseden kurtulamak için dualar konusu

Vesvese şeytanın her insana verdiği iç ses anlamına bile gelebilir. Bu şekilde düşününce de neredeyse yapmayan mümin yoktur. Çünkü şeytan her zaman her yerde bize kötü düşünceler aşılamak için vardır ve olmaya da devam edecektir. Bize düşen şey ise ona hiç tamah etmemek, yüce Allah’ın bu konular üzerinde gösterdiği yollardan da sapmamak. Velhasıl kelam; en etkili vesvese duasını sizinle paylaşmak isterim.

Hasbiyallahu la ilahe illahu aleyke tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym. Meali ise Allah’a güvendim ve o bana yeter. Ondan başka ilah tanımam ve o yer ve gökün tek sahibidir. Şeklindedir.

Aynı zamanda sabahları müminun süresinin 97 ve 98. Ayetlerini okumak da yine günlük vesveseden kurtulmak adına başvurabileceğiniz yöntemlerdendir. Tüm kötülüklerden Allah’ın izni ile kurtulmak istediğinizin en samimi ifadesi olacaktır.

Tüm bunları yaparken tabi ki içinizden de tam anlamıyla Allah’a teslim olduğunuzu hissetmeniz ve tüm desteği de ondan talep ettiğinizi içinizden sürekli olarak geçirmeniz gerekir. vesveseden kurtulmak için dualar başlıca olarak bu şekilde aktarılabilir.

İyi bir medyum ancak sizlere bu şekilde yol gösteren kişidir. Medyum deyince bir sürü kendini bilmezin yer aldığı bir anlamda sektör haline gelmiş durumun içinde size en büyük yardımcı Allah olacaktır. Kimseden medet ummayın, elbette yardım alın ama iyi bir medyumun da bu şekilde zikredeceğinden sizi Allah’a teşvik edeceğinden emin olmalısınız. Herkes için Allah yardımcınız olsun diyorum.

264 total views, 2 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap