Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yüreğe Düşürmek Adına Yapılan Bağlama Büyüsü

  • Listed: 23 Haziran 2016 15:13

Description

Yüreğe Düşürmek Adına Yapılan Bağlama Büyüsü

Herkese merhabalar öncelikle, Bu yazımı tamamen bağlama büyüsü hususunda önceden ne kadar inanmazken birden bire gerçekten yaşayınca nasıl da ikna oldum onu anlatabilmek adına yazıyorum. İsmim Ahmet ve 28 yaşındayım. Bir fabrikada çalışıyorum. Aynı iş yerinde çalıştığımız eskiden beri sevdiğim bir hatun vardı. O kadar uzun süre peşinden koştum ancak bir kez olsun bana şans vermedi. Hatta bu kız bir ara nişanlandı ben tabi ki vazgeçmedim. Ancak yaklaşmalarıma bir son vermiştim. Sonrasında aldatılarak nişanı attı, enteresan olansa aynı elemana ikinci bir şansını verdi bana tek bir şans vermedi. Sonra tabi ki yine hüsran sanki eleman buna bağlama büyüsü yapmış gibi hep ona dönüyordu. İkinci aldatma vakasından sonra tabi ki ilişkileri sonlandı. Ben de fırsat bu fırsat şansımı bir kez de yüreğe düşürmek için bağlama büyüsü yaptırarak denemek istedim.

Ben aslen Konyalıyım. Her şeyin başında da ne yapacaksam yapayım oralı olan yani Konyalı olan insanlarla iş yapmaya çalışırım. Uzun bir süre bu işler nedir nasıl oluyordur falan diye araştırmalarımı yaptıktan sonra bağlama büyüsü uzmanı medyum Mithat hoca ile tanıştım. Zaten dediğim gibi hemşehri olmamızın da etkisiyle kendisiyle bu hikayeme anlatarak irtibata geçtim. Diğer medyum geçinen ve bağlama büyüsü konusunda uzman olduğunu söyleyen pek çok kişinin aksine beni uzun süre dinledi. Hatta bakım tam üç gün sürdü. Dile kolay bir her akşam görüşüyorduk ancak bakımları farklı farklı yaptığı için emin olabilene dek bu işi sürdürdük.

Çünkü medyum Mithat hocam her ne kadar işin uzmanı olsa da iyice emin olmadan işlem yapmıyor. Bu yüzden de biraz zaman alabiliyor durumu teftiş etmesi. Her neyse sonrasında başladık 10-14 gün gibi bir zaman alır demişti haftasına vardığımızda kızın bana karşı ilgisi olmaya başladı. İnanılmaz keyifli zamanlar geçiriyordum. Artık benimde bir ilişkim olacaktı yani tüm şartlar öyle görünüyordu. Tam ikinci haftanın son günü çay içmeyi teklif etti bana ve dünyalar benim oldu. Bu olayın üzerinden 2 ay falan geçti sanırım. Ancak bir teşekkürü borç bilirim kendisine… İyi ki varsınız hocam biz artık nişan yapmayı düşünüyoruz bu yazın sonunda belki daha sonra yanınıza bile gelebilirim. En büyük bağlama büyüsü uzmanı olan Medyum Mithat Hocama teşekkür eder Allah’a emanet olun derim. İyi günler…

324 total views, 3 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap